| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Pobolívání uší

14.3.2011 21:19:28   Markéta,2děti
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaký múže být důvod pobolívání uší u osmiletého syna.Trvá to již dva týdny,na ORL nález negativní,tympano.nám nedělali.Paní doktorka nám řekla,že to bude nejspíš od zubů.Bolí ho někdy jen okolo uší někdy jen v uchu.Je to asi jen mírně,nedokáže popsat zda bolest či tlak. Normálně si ale hraje,je živý,jen si občas za den postěžuje.U zubaře nic vážného nenašli,má kazy na horních stoličkách,ale citlivé zuby žádné nejsou.Údajně to ,ale k tomu může být.
Začalo to jen vpravo,teď se to střídá. jinak syn je atopik,bere xyzal a singular. Levé ucho mu píchali asi pětkrát.Naposled v říjnu.Únor chřipka.Asi 2roky je po adenotomii.Měl tekutinu ve středouší. V listopadu mu kontrolovali jestli mandle nedorostla a to je v pořádku.Má nález ve výtěru Staphylococus aureus.Zatím neléčeno.Je možno,aby to bylo jen k zubům,nebo co to může být?Mockrát děkuji za odpověď,už jsme z uší nešťastní,syn je vyplašený,aby znovu neměl zánět. Markéta.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.