| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Tinnitus

28.3.2010 16:38:05   Jana, 36 let
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si myslíte,že se dá ještě něco dělat s mým tinnitem. Zhruba před 3 měsíci mi začalo hučet v levém uchu, do týdne jsem začala brát Betaserc a 2 týdny jsem dostávala infuze (cavington). Chodila jsem na rehabilitaci na krční páteř (podle rtg tam ale problém nebyl), magnetická rezonance bez nálezu. Paní doktorka nejdřív říkala, že to bude možná hydrops labyryntu, pak spíš že jde o problém s vlásečnicovými buňkami.. asi se to přesně neví. Hučení bohužel neustoupilo, stále se řekla bych "vyvíjí", přechází i do pravého ucha, kde je ale slabší, většinou slyším několik různých zvuků aspoň v jednom uchu, někdy je to hotová symfonie:-(. Paní doktorka si myslí, že s tím v podstatě nemůžu už nic dělat. Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli si myslíte, zda by mělo smysl můj stav konzultovat ještě někde v ČR (já jsem z Olomouce, prý na Vinohradech v Praze se na tento problém specializují...ale nevím, jestli by mi mohli říct něco jiného..). A jestli si myslíte, že by měla smysl nějaká jiná terapie..? Slyšela jsem ještě o přetlakové komoře (v Ostravě), o magnetoterapii (ale to vůbec nevím o co jde), a taky ještě o "pulsové terapii", která se provádí v Německu (?). Moc ráda bych slyšela něco povzbudivého, protože ač mám nasazené AD, které už zabírají, přesto mi to moc vadí. Hlavně to, že ty zvuky nejsou ustálené, bojím se, že se to bude stále zhoršovat a zhoršovat.. Moc děkuji za odpověď!
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.