| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Prothiaden a akné

21.3.2010 23:34:14   Marcela
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má prothiaden vliv na zvýšené akné. Je mi 19 let, prothiaden užívám necelé dva měsíce a jsem osypaná jak v patnácti. Začala jsem ho brát kvůli blížící se maturitě, abych se tak nenervovala. Možná mám pupínky i z toho stresu. Poraďte, prosím, co bych měla dělat. Děkuji Marcela
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.