| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Problémy s grometami - kontrola

27.12.2009 19:08:14   Jitka,2 dcery/téměř 4 a 11 let/
Dobrý den,na stěru z ucha byla potvrzena bakterie Haemophil. influensae,takže jsme měli opět antibiotika/Klacid 250mg/5ml=2* denně/,dělali i rentgeny obou uší-vyšly v pořádku:bez nálezu osteolyt.ložiska.Konzultovala jsem stav s primářem ORL v Chebu,kde nás operovali/malou jsem s sebou nebrala/,říkal,že by to chtělo vidět,že je možné,že už to bylo zralé spíš na operaci,než jen na gromety,ale to by bylo znát na rentgenu a ten byl v pořádku.Doporučil také Aerius,který bereme dál.Tedˇ má malá uši v pořádku,nebereme ani Ambrobene roztok.
Psala jste/a samozřejmě jsem to slyšela i od p.primáře/,že je možné,že se aplikace gromet bude muset opakovat.Stále se zabývám otázkou,že za mých dětských let takovéhle problémy a jejich řešení nebyly.Chápu,že věda a pokrok v lékařství jde rychle kupředu,ale nevybavuji si,že by někdo z mých vrstevníků trpěl následky nějakých špatně léčených obtíží s ušima z dětství.Znám hodně lidí ve svém okolí,kteří v dětství trpěly na zánět středního ucha-jsem jedna z nich,nikdy mi však uši nepíchali,ale nejsem si vědoma nějakého poškození sluchu.
Děkuji za konzultaci a do Nového roku přeji hodně pracovních úspěchů,nadšení a hlavně:vykročit tou správnou nohou.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.