| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Sedalia a noční děsy

11.12.2009 21:21:27   Jana
Dobrý den, můj syn (2 roky a 9 měsíců) trpí na noční děsy. Dětská doktorka mi doporučila sirup Sedalia (2x denně 5ml). Synovi výborně zabral,ale po vysazení se mu děsy opět vrátily. V letáku se píše, že se může užívat pouze deset dní. Zajímalo by mě, zda mohu sirup po menší pauze opět dávat. A kolikadenní pauza by to měla být. Jsem ráda, že mu konečně něco pomohlo, a proto bych nechtěla Sedalii synovi vysadit.
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Sedalia Pomoc o radu Mirek strýc 1.1.2010 16:22

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.