| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Nedávno propíchnuté uši-bolest a zarudnutí

3.11.2009 20:05:47   Tereza
Dobrý den,
27.10. mi byly propíchnuty uši(naušnice jsem předtím měla,ale asi v 6 letech mi musely být vyndány-jednou mi omrzlo levé ucho i s naušnicí a to následně zhnisalo a oteklo) proto jsem si v 19 letech nechala uši znovu propíchnout.
Vše probíhalo bez komplikací a na rady kosmetičky s certifikátem jsem si nastřelené naušnice z chirurgické oceli vyndala-bylo to bezbolestné.Nasadila jsem naušnice nové své. Zhruba před dvěma dny 31.10. jsem je musela vyndat,jelikož mě levé ucho na dotek bolelo a měla jsem ho oteklé a mírně horké.Nyní mi otok mírně opadl.Do druhého ucha naušnici v pořádku dám a zapnu,ale do tohoto přes všechna snažení i pomoci přátel se nedaří.Strkáme naušnici z obou stran,ale vždy narazíme na překážku a nejde se dostat na druhou stranu-jako by existovali 2 různé dírky(což nemůže být možné když jsem tam předtím tu naušnici měla).VYpadá to jako přetažená blanka přes hrot naušnice.VYtékal mi bílý výtok a nakonec krev z dírky.To jsme následně ošetřili tea tree oilem,ale na dotek to stále bolí.Je možné že dírka zarostla?Ale proč do toho druhého ucha naušnici dám?Jedná se o zánět?Jak tedy postupovat?
Prosím odpověď i na mail.Moc děkuji
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.