| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re: Efektivní malování na textil

1.10.2009 17:32:05   Markéta Lukáčová
Dobrý den Vlaďko,
nechci se mýlit, ale vzhledem k preciznosti provedení obrázku se u Vámi zmíněné ukázky jedná buď podle mne o sítotisk - soutisk barvami přes napnuté síto (využívají zejména např. reklamní agentury, lze se pustit i do domácího sítotisku..).

Nebo jde (a k tomu se přikláním)o počítačovou montáž, kdy je vyfocen samotný polštářek a poté spojen s připraveným obrázkem v PC (napovídá tomu pravý okraj obrázku, který - ač ve stínu - neztrácí na intenzitě a světlosti).

Tudíž, asi se Vám nepodaří od ruky na textil takto "vystřihnout" obrázek, ale i účastnice mých kurzů na tričko často vykouzlí divy...:-) K barvám - skutečně jich je na trhu požehnaně - na bavlněný polštářek budete potřebovat husté barvy na textil (existují ve variantě na světlé i tmavé povrchy) a hodí se zejména pro tisk, tupování přes šablonu apod. Ampulí s kovovou násadkou (plnitelnou čímkoliv - tedy např. textilními barvami, 3D vyskakovacími barvami, glitrovými nebo metalickými barvami..., konturami na hedvábí apod.) pak domalujete detaily. Mohu Vás odkázat na můj

E-shop s výtvarnými potřebami

, kde je takový základní výběr barev na textil a hedvábí s popisem jejich použití.

Hezký den
Majka

Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.