| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Lyndynette 20

31.8.2009 8:50:29   krista
Dobrý den, již 5 měsíců používám antikoncepci Lydynette 20. Po nasazení (v první den menses) jsem měla pak měsíc "špinění", na což jsem byla upozorněna. V dalších cyklech vymizelo. Nyní se i mi mimo 7denní přestávku objevilo znovu. Je zde už patologická příčina? Může být snížen antikoncepční účinek? Díky za odpověď
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.