| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Vyšetření BERA v anestezii

14.5.2009 21:23:43   BERA
Dobrý den,
chtěla jsem se zaptat, syn se narodil předčasně ve 33 týdnu,( 7.5.2008) byly mu dělány otoakustické emise a vyšlo v pravo výbavné , vlevo nevýbavné, za měsíc poté to vyšlo zas stejně... Po nějaké době jsme šli opět na TEOAE ( 13.10.08 ) a znovu vyšlo levé nevýbavné, tympano : billat C, pak jsem měli jít za 3 měsíce na kontrolu, ale to syn byl hodně nemocný, měl akutní bronchitidu, zápal plic a pertusoidní kašel.... Až bylo vše v pořádku tak jsme šli tj. 4.5.09 opět na tympanometrické vyšetření a to vyšlo vpravo A křivka, vlevo B křivka. ( syn se nenechal vyšetřit, je mu 1 rok, takže vyšetření bylo o ničem, byl to spíš takový pokus, do ucha mu to sestra ani pořádně nedala... ). Dnes jsme byli na BEŘE, než sestra nasadila veškeré drátky a zavedla mu do oušek koncovky,syn se kroutil , křičel, měli jsem co dělat, abychom ho udrželi, je velice háklivý, když ho někdo drží násílím, vypadalo to, že je vše jak má být sestra sledovala PC, kde se zobrazovaly nějaké křivky....pak jsme zjistili s přítelem, že syn to vůbec nemá pořádně dané v těch zvukovodech, že mu to celé vypadlo, sestra se ani nepřesvědčila zda je vše v pořádku....bylo nám řečeno, že nám nezbývá nic jiného než celkovou anestezii.
Syn byl hodně nemocný, brál hodně antibiotik, má posunuté očkování, za týden ho čeká teprv 2 dávka hexavakcíny, a ihaluje budair...Odmítám celkovou anestezii, mám strach, nelze dítě šetrněji uspat? nebo to vyřešit jiným způsobem. Nechci aby prožíval další stres, už jsem si toho užili dost. Jinak podotýkám, určitě vím, že slyší dobře, reaguje na hlas, na hudbu, znělky v reklamě, když mu např. zdůrazním slovo né, když něco nesmí, reaguje a ví, co to znamená, když pustím hudbu taky reaguje, je celkově velice šikovný.
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Vyšetření BERA v anestezii Dana 29.5.2009 12:13
*Re: Vyšetření BERA v anestezii katka 10.7.2009 19:12
**Re: Vyšetření BERA v anestezii Dana 31.7.2009 14:57

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.