tisk-hlavicka

Abychom se trošku představili

12.8.2000 Lída Mikulová 2 názory

Zatím jsme čtyři, táta, máma a dvě princezny. Žijeme v jednom malém malebném jihočeském městě nedaleko Tábora.

Nejmladší Veronika, se narodila na Mikuláše a v prosinci jí budou tři roky. Je krásně kudrnatá a modrooká, takový malý andílek, tedy pokud zrovna nekřičí, že nebude jíst a nebude uklízet hračky a ne a ne a ne…(říká se tomu buď první puberta, nebo vzdorovitost tříletých ;-)

Starší Klára má narozeniny v červnu, teď jí byly čtyři roky. Má velice zvláštní barvu vlasů, světlounce rezavou, myslím, že kdyby se o tento odstín pokoušela sebelepší kadeřnice, tak se jí to nepovede. Ráda si hraje s Legem a kreslí. Od září půjde do školky, aby se naučila "sociálním dovednostem". Spolu s Verunkou si docela vystačí, mají se moc rády, jedna bez druhé nedají ani ránu - tedy, pokud se zrovna nervou jako koně.

Tatínek Vašek je zaměstnancem Biskupství v Českých Budějovicích - učí náboženství, vede administrativu a stará se o jednu malou farnost. Je mu 27 let, je nadaný na jazyky, má absolutní hudební hluch a umí to báječně s dětmi. Je bývalý skautský vedoucí a teď, částečně v rámci svého zaměstnání, organizuje různé výlety, tábory a jiné akce pro děti školního věku. Kolikrát si myslím, že je větší hračička, než obě holky dohromady.

A já? Jmenuji se Lída, je mi třicet a jsem už skoro pět let na mateřské. Ráda zkouším netradiční ruční práce a výtvarné metody, vyšívám a háčkuju, batikuju. Taky mě baví pracovat na zahrádce (pokud to není jen pletí), pěstuju růže a pelargonie. A snažím se udržet doma aspoň zdání pořádku:)

Názory k článku (2 názorů)
Noooo Olaf 1.10.2004 19:20
Ahoj Lído Sisule+4 dcery 7.2.2005 22:52
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.