tisk-hlavicka

CHICCO kočárky TECH

24.8.2003 1 názor

SPORTOVNÍ KOČÁRKY TECH
Nová řada sportovních kočárků TECH patří mezi nejnovější modely z řady plně vybavených kočárků CHICCO.


TECH 4 s korbičkou
Jejich design a tvar poskytuje maximální pohodlí děťátku v jakémkoli ročním období a zároveň nabízí mladým a sportovně založeným rodičům atraktivní výrobek.

Kočárky TECH jsou dostupné ve verzích: 3, 4 a 6. Mezi standardní vybavení těchto modelů patří ochranný oblouk s "Clik Clak" systémem, který umožňuje nasazení autosedaček Chicco (skupiny 0+), boudička s průhledem s odepínacím prodloužením pro chladnější dny, vypolstrovaná vnitřní vložka sedačky, prostorný nákupní košík, nánožník a pumpička (pumpička pro modely TECH 3 a 4).


TECH 3
Opěrka zad je nastavitelná do 3 poloh, kdy při jejím úplném sklopení jsou tyto kočárky ideální i pro novorozence. Nafukovací kola u kočárků TECH 3 A TECH 4 zaručují maximální pohodlí na jakémkoli terénu.


TECH 6
Plná, otočná, vycentrovaná přední kola u kočárku TECH 6 zajišťují jednoduché ovládání kočárku i v zúžených prostorech. Ke všem typům lze dokoupit korbičku TECH a změnit tak tento sportovní kočárek na pohodlný a bezpečný hluboký kočárek. Kočárky TECH jsou ideálním výrobkem pro děti od 0 do 36 měsíců.

Názory k článku (1 názorů)
Kde sehnat kolečka? wrapy 27.7.2013 8:55
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.