tisk-hlavicka

CHICCO

25.2.2003

tam, kde je dítě

  • Když mám na mysli dítě, neodmyslitelně mě napadne i maminka,
  • Když mám na mysli jejich potřeby, neodmyslitelně mě napadne značka, která by byla schopna nejlépe zhmotnit tyto potřeby a touhy všech dětí a maminek na celém světě,
  • Značka, která by pod sebou skrývala výrobky, jejichž vývoj probíhal s klidnou myslí jejich tvůrce,
  • Výrobky, které by v sobě nesly veškeré dovednosti, lásku, odpovědnost a závazek jejich výrobce pomoci dětem v dospívání tou nejlepší možnou cestou.
Chicco působí více než 40 let v oblasti produkce výrobků pro malé děti. Za tu dobu si osvojilo filozofii; nejprve pečlivě prozkoumat potřeby dětí a jejich rodičů a teprve na základě tohoto poznání vyvíjet výrobky, které by vyhovovaly jejich každodenním potřebám.

Mezi takové patří i výrobky z nové kolekce Chicco Juvenile 2003, která v sobě skrývá ideální pomocníky jak pro vás, tak pro vaše dítě. Na upoutávce je zobrazena Sada Trio Auto-fix. Plně cestovní systém, který Vám poskytne volnost pohybu po 3 roky. Skládá se z korbičky, golfových holí a speciálního systému, který umožňuje nasazení autosedaček Chicco pro děti s váhou do 13 kg.

Máte zájem dozvědět se více o nové kolekci Chicco Juvenile 2003? Klikněte zde.

Veškeré informace o značce Chicco, o produktech, které nabízí či o místech, kde Chicco najdete, naleznete na našich internetových stránkách: www.chiccoCZ.cz.
Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.