tisk-hlavicka

6 členná rodina žije na cestě

14.8.2018 Klááára 1 názor

Jonathan and Ashley Longneckerovi měli 4 děti, když se rozhodli zásadně změnit svůj život.

Jonathan and Ashley Longneckerovi měli 4 děti, když se rozhodli zásadně změnit svůj život. Ashley popisuje, proč to udělali:

Byli jsme průměrná 6 členná rodina, která si žije tradiční americký sen. Na krku jsme měli 30 letou hypotéku, pracovali jsme tvrdě, měli jsme velký dům, dvě auta, kromě té trapné hypotéky žádné dluhy a žili jsme opravdu dobrý život. Byli jsme spokojení - až moc. Byli jsme zaneprázdněni budováním našeho sídla, zaplňovali jsme jej věcmi, které jsme nepotřebovali. Tolik času a prostředků jsme každý týden věnovali tomu, abychom udržovali americký sen.

Nechápejte nás špatně, my jsme náš dům milovali. To bezpečí, vzpomínky a bezstarostnost každodenního života. Tak proč jsme se cítili tak nenaplnění?

Hledali jsme něco nového a objevili jsme svět "rodin na cestách". Lidí, kteří prodali své domy, zjednodušili svoje životy a začali se svými rodinami cestovat. Začali žít zajímavější a jednodušší život.

Byl dobrý nápad prodávat náš dům se všemi věcmi, abychom mohli žít na velmi malém prostoru a cestovat po USA s celou rodinou? Nakonec se to, co jsme udělali před 3 lety, ukázalo jako nejlepší rozhodnutí našeho života.

Nejdříve jsme si koupili velký přívěs, ale to byla chyba - byl moc velký, těžký a příliš pohodlný. Platili jsme spoustu peněz za místa v kempech. Nakonec jsme pro naše účely upravili starý přívěs Airstream, který nám vyhovuje.

"Životní cestu" této zajímavé rodiny můžete sledovat na Instagramu i na jejich webu.

Zpracováno podle Love What Matters.

Názory k článku (1 názorů)
To je také můj sen. Helena 17.8.2018 13:9
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.