tisk-hlavicka

3D povlečení je teď IN. Ozdobte si ložnici živoucími motivy!

17.9.2018 Komerční sdělení

Nyní se trojrozměrné motivy objevují také v našich ložnicích.

S pojmem "3D" už se pravděpodobně setkal každý z nás. Chodíme do 3D kina, používáme 3D tiskárny a nyní se trojrozměrné motivy objevují také v našich ložnicích v podobě 3D povlečení. Svou popularitu si tento druh lůžkovin drží díky živoucím vzorům, které opticky vystupují do prostoru. Nezapomínejme však i na jeho další kvality, o kterých se dozvíte v následujících řádcích.

Působivé motivy pro děti i dospělé

Výhodou povlečení 3D je to, že hodí do ložnic i dětských pokojíčků. Mají ho rády především větší děti, které si obvykle vyberou zvířecí motivy nebo světové metropole. Dospělí naopak preferují květinové motivy, vesmír nebo přírodu. Fantazii se meze nekladou, každý si vybere to své.

Vyberte vhodný materiál

Každý z nás má jiné preference, a proto i při nákupu 3D povlečení dbejte také na výběr správného materiálu. Bavlna je nejoblíbenější textilií na trhu, a tak je z ní vyrobena většina lůžkovin, které lze používat v průběhu celého roku. Povlečení ze syntetických materiálů je díky svým hřejivým vlastnostem vhodné hlavně v zimním období, jeho údržba je nenáročná, protože rychle schne a nemusí se žehlit.

Kde nakoupit

Informace k designům i materiálům jsme si již řekli, a nyní vyvstává otázka, kde zboží vybrat. Pokud nechcete koupit zajíce v pytli, obraťte se na odborného prodejce. Doporučujeme internetový obchod RodinneBaleni.cz, kde pořídíte povlečení 3D v akci od prověřených výrobců. V případě, že byste potřebovali s výběrem pomoct, můžete využít služeb zákaznického centra, kde vám vyškolení operátoři rádi s čímkoliv pomohou.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.