| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Domácnost a služby

Agentura Popelka

Bližší informace
komplexní služby pro rodinu a domácnost

Domelie

Bližší informace
Chybí Vám chůva, teta na hlídání, babysitterka, hospodyně nebo uklízečka? Na Domelii naleznete ženy a dívky, které vám velice rádi pomohou.

HodnaTetaCZ

Bližší informace
Hodná teta na hlídání dětí, úklid, doučování, pomoc seniorům, péče o domácí mazlíčky

Mary Poppins Agency

Bližší informace
Máte málo volného času nebo náročné zaměstnání? Chcete místo uklízení trávit čas příjemněji a efektivněji? Přejete si hladký a bezproblémový chod domácnosti? Chcete, aby byli Vaše děti v bezpečí v době Vaší nepřítomnosti či zaneprázdněnosti? Chcete, aby s

MOJE HOSPODYNĚ

Bližší informace
Úklid našich hospodyní Vás zbaví ne vždy příjemné povinnosti - starosti o čistou domácnost. Vaše osobní hospodyně tento problém vyřeší, nechte to na ni. Služby:Úklid, žehlení, mytí oken, údržba zahrady, chlapská ruka . . .

Péče o děti a seniory, pomoc v domácnosti

Bližší informace
Pokud hledáte individuaĺní zprostředkování péče o děti ale třeba i vaše staré rodiče, můžete se obráti na společnost pme service. Má dlouholeté zkušenosti a klade veliký důraz na individuální přístup, kvalitu a spolehlivost.

Úklidová firma Hormat

Bližší informace
Naše společnost poskytuje úklidové služby v Praze a blízkém okolí. Specializujeme se především na pravidelný úklid domácností a firem, mytí oken a čištění koberců

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.