tisk-hlavicka

Léto bez koupání je jak moře bez soli

25.3.2024 Komerční sdělení

“Mamííí, kdy se pojedem koupat?…” aneb jak přežít léto a nezbláznit se z toho?

Také vám při zaslechnutí těchto slov proběhne hlavou scénář, jak se celá rodina balíte, kodrcáte na koupaliště a tam kličkujete mezi těmi, co měli stejný nápad? Upřímně, je jedno, jestli jste maminka čtyřleťáka, jeho babička nebo tatínek, co si právě vzal kvůli dětem dovolenou. Jakmile na veřejné koupaliště vyrazíte jako rodinná smečka, většinou se někdo nebaví, protože hlídá deku s věcmi, druhý zase kontroluje, aby dětem neskočilo jiné dítě na hlavu a vůbec, je to dost často o nervy. Nehledě na to, že nikdy nezabalíte všechno a utrácet za předražené pití a zmrzliny v tamním stánku je úměrně počtu členů koupací výpravy docela drahý špás.

Zapuštěný laminátový bazén vám na zahradě může stát během pár týdnů, radost z něj budete mít celý život.

Sousedi si postavili bazén, hurá!

U sousedů nedavno vyrostl zapuštěný bazén a nadšení majitelé vás zvou, ať se přijdete kdykoliv vykoupat. To je skvělé! Ale většinou jen do chvíle, než mezi pozemky vyroste plot a vám začne být jednoduše hloupé u sousedů neustále zvonit a domáhat se vstupu do bazénu. Jenže jak to vysvětlit dětem…?

Děti se díky bazénu na zahradě naučí rekordně rychle plavat.

Časem zjistíte, že mít vlastní bazén na zahradě je nejlepší

Nejjednodušší volbou bývají nadzemní bazény v typické modré barvě. Na první pohled jsou pěkné, jenže to jim většinou vydrží jen prvních pár let. Na zimu je musíte vypustit a složit, takže docela plýtváte vodou a neustálým skládáním a rozkládáním se bazén relativně rychle zničí. Než abyste za pár let kupovali nový, raději rovnou sáhněte po zapuštěném laminátovém bazénu, který je v podstatě nesmrtelný, extrémně jednoduše se čistí a stát vám může na zahradě během pár týdnů.

 

Když zahradní bazén vybavíte zastřešením, budete si ho užívat každoročně devět měsíců.

Navíc docela rychle zjistíte, že se vám tato investice vyplatí. Jako důkaz máme pár příkladů z praxe od zákazníků Bazénů Relax, českého výrobce zapuštěných bazénů:

  • Děti se zabaví: “...skáčou šipky, perou se s krokodýlem, nebo se učí potápět. Pro nás rodiče je to balzám, že nemusíme někam dojíždět na koupaliště a užíváme si bazén společně s našimi dětmi za každého počasí.”
  • Budete je mít stále na očích: “Bazén přináší samozřejmě největší radost našim dětem, které v něm dokáží vydržet i několik hodin v kuse a díky kterému se u nás schází většina dětí ze sousedství.”
  • Všechno bude víc v klidu: “Máme tři děti, a každý z rodičů si dokáže představit, co to znamená, když chcete vyrazit s dětmi na koupaliště nebo někam na výlet. Zabalit jim věci, svačiny, oblíbené hračky, naložit do auta, prostě náročná logistika, kdy takový výlet zabere celý den.”
  • Naučí se rychle plavat: “Náš bazén má důmyslný a pozvolný vstup… Děti na postupně se snižujících schodech získají jistotu při osvojování plaveckých dovedností, kdy využijí nejen krátkou vzdálenost mezi stěnami bazénu, ale hlavně právě snižující se schody, které umožňují překonání obav z hloubky.”
  • Ušetříte za výlety i drahou letní zábavu: “Bazén využíváme denně, hlavně děti, ty z vody dostane jen dobré jídlo ??”

 

 S bazénem na zahradě možná zjistíte, že za zábavou nepotřebujete nikam cestovat a nejlépe vám je doma.

 

 
Vyhledávání článků podle věku