tisk-hlavicka

Surfařský tábor pro pejsky

29.7.2013 Souradová Věra 2 názory

Šlo skutečně o surfování a především surfování pejsků a ne jejich pánečků.

GIHC je zkratka pro pro Společnost pro ochranu zvířat na našem ostrově Galveston v jižním Texasu. Spolu s místním surfařským klubem a obchodem pro potřeby surfařů Ohana si vymysleli a zorganizovali velmi veselou a vtipnou akci na podporu místního útulku: První surfařský tábor pro pejsky na ostrově a s ním spojenou soutěž zúčastněných surfařů. Zapsat se mohl každý, jehož čtyřnohý přítel se nebojí vody a vydrží to na surfovacim prkně. Ne, že bychom měli zkušenost, ale naše rodina (tedy rodina mé dcery Ley) přihlásila do soutěže hned dva kandidáty: Třínohého chiwuawa Spanky a peruánského naháče Bruce. Oba zachráněné před lidskou lhostejnosti a krutosti, jako všech 7 psů, které vlastní. Oba dostali pro všechny případy záchranné vestičky, že kterých moc nadšení nebyli, ale pro surf se oba ukázali jako stvoření. Samozřejmě, že místo Ley surfovali s pejsky děti. Každý se svým miláčkem. Prvním kolem prošla čtyřletá Lůna s Brucem vítězně v její rozplavbě a osmiletý Luca se Spunky byl v jeho skupině druhý. Pár pejsků dospělých pánečků byli velmi zkušení surfaři, chodí s nimi do vln pravidelně. Byl to proto velký úspěch.

Luna a Bruce při soutěži.

Pak přišlo finále vítězů že všech rozplaveb. Bruce se umístil na čestném třetím místě. Po skončení závodu si vyskočil znova na surfařské prkno, jakoby to bylo to nejbezpečnější místo na světě a nechtělo se mu dolů.

Luna dostává cenu

Umíte si představit nadšení jeho paničky čtyřleté Luny - v takové těžké soutěži a být třetí. A mohu vás ujistit, že se nedávaly žádné body za roztomilost či nízký věk. Šlo skutečně o surfování a především surfování pejsků a ne jejich pánečků. Bruce se tvářil, jako že surfuje každý den, a to mu asi získalo body v hodnocení.

Zúčastnění surfaři (bylo jich téměř 20). Luna uprostřed s Brucem. Luca vpravo se Spunky...

Bylo to velice zábavné odpoledne pro všechny zúčastněné lidi, psy i diváky, jako jsem byla já. A také úspěšné. Vydělali GHIC útulku pěknou sumu peněz a také se našlo pár zájemců o adopci přítomných pejsků.

Názory k článku (2 názorů)
Parádní akce! Simča a dcery *1988 a 1997 29.7.2013 11:36
*Re: Parádní akce! Vera S. 2.8.2013 0:52
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.