tisk-hlavicka

Zdravá péče o dětskou pokožku od prvního dne po narození

20.10.2008

Kvalitní péče o citlivou dětskou pokožku je základem jejího zdravého vzhledu a zajištění správných funkcí kůže, mezi které patří mj. i důležitá ochrana vůči vlivům vnějšího prostředí.

Pro náročné požadavky vysoce přecitlivělé dětské pleti, a to zejména při kožních problémech a onemocněních, byla lékaři a farmaceuty speciálně vytvořena hypoalergenní kosmetická řada CutisHelp mimi.

CutisHelp mimi šetrně ošetřuje, intenzivně vyživuje a chrání pokožku dětí od narození, a to bez vedlejší zátěže vyvíjejícího se organismu.

Hlavní aktivní složkou přípravků je patentově chráněný olej, extrahovaný ze semen technického konopí (Cannabis sativa). Slovo "konopí" možná ještě stále vyvolává u mnoha maminek obavy o bezpečnosti těchto výrobků pro nejmenší děti. Strach je ale zcela zbytečný. Vyšlechtěné technické odrůdy konopí se dnes běžně a legálně pěstují pro farmaceutické a průmyslové účely a rozhodně u nich nehrozí žádné nebezpečí halucinogenních či omamných účinků.

Z konopných semen se nechemickou extrakcí (prostřednictvím kapalného oxidu uhličitého) získává nejkvalitnější přírodní olej, jehož působení je naprosto bezrizikové i pro citlivý dětský organismus. Svým obsahem volných nenasycených mastných kyselin (omega-3, omega-6, omega-9) a vzácných bioaktivních a dalších látek je extrahovaný konopný olej jedinečnou a nejpřirozenější výživou pro dětskou pokožku. Navíc se vyznačuje vynikajícími protizánětlivými, protialergickými, antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi, což při terapii kožních nemocí oceňují i dermatologové.

Dětská kosmetická řada CutisHelp mimi byla vytvořena zejména pro úlevu pokožce při projevech dětského atopického ekzému, rozmanitých kožních alergiích a při velmi přecitlivělé a suché pleti. Samozřejmě se však může běžně používat i jako vysoce šetrná dětská kosmetika.

Přípravky řady mimi jsou součástí značky CutisHelp, zaměřené na účinnou péči při kožních problémech a onemocněních. CutisHelp si zakládá na vysoké kvalitě všech produktů, které jsou používány odbornými lékaři v rámci klinické, ambulantní a lázeňské dermatologické péče.

Hypoalergenní složení všech přípravků se vyznačuje nadstandardně dobrou snášenlivostí i v případě nejcitlivější pleti a neobsahuje žádné dráždivé konzervační látky ani návykové složky.

Kompletní sortiment značky CutisHelp je v prodeji výhradně v sítích lékáren.

CutisHelp mimi - řada pro ucelenou základní péči o novorozeneckou a dětskou pokožku

mimi EKZÉM konopný krém
- zklidňuje pokožku a napomáhá k odstranění projevů atopického ekzému a kožní alergií (na těle i v obličeji)
od 0 věku

mimi OPRUDÍK konopný krém
- při opruzeninách a pro intenzivní ochranu zadečku v plenkách
od 0 věku

mimi konopný balzám
- zklidňuje, vyživuje a zvláčňuje pokožku celého těla
od 0 věku

mimi konopná mycí emulze na tělo a vlásky
- šetrně myje vlásky i pokožku bez podráždění a vysoušení
od 0 věku

Další informace najdete na stránkách: www.CutisHelp.com
Vyhledávání článků podle věku