tisk-hlavicka

Chápeme se?

6.2.2024 Komerční sdělení

Vzájemné pochopení může být občas velmi složité… Jako bychom snad byli z různých světů…

Je pochopitelné, že dnešní doba je ve spoustě věcech odlišná s dobou, ve které jsme vyrůstali my, rodiče, babičky a dědečkové. Vždy ale bylo, je a bude nejdůležitější vzájemné pochopení a vzájemný respekt. Žádný problém a žádné neštěstí není nedůležité a nemělo by se přehlížet.

Kolektiv TAK i TAK, jejímiž zakladateli jsou Kateřina P. Průšová a Dominick Ross, pomocí příběhů vypráví nejrůznější lidské osudy. Jako současní mladí tvůrci se zaměřují na problémy své generace, řeší otázky vztahů, závislostí, psychických problémů a vnitřních démonů.

Je důležité uvědomit si, že o problémech se může mluvit, a že v tom nejsme sami. Ať jsme generace babiček či dědečků, rodičů, a nebo dětí, každý z nás hledá sám sebe a své místo ve světě. Každý z nás má své vnitřní démony. A každý z nás něco potřebuje… Někdo lásku, někdo pochopení a někdo prášky.

A proto, pokud jste právě teď ztraceni v bludišti a od svých blízkých se stále vzdalujete a nemůžete se v těch milionech ztracených cest najít a pochopit - přijďte na autorské představení HRA STŘEPŮ, které zmiňovaný kolektiv nyní hraje v Hudebním divadle Karlín na Malé scéně. Třeba je právě zrovna to cesta, která vás spojí.

Autorka scénáře a režisérka v jednom - Kateřina P. Průšová nastíňuje tématiku, kterou se jejich autorské dílo zabývá:

„O lidech a jejich křehké mysli. Kdo jsme, a kdo jsou Ti vedle nás? Jedno místo. Různí lidé. Rozdílné okolnosti a různé lidské myšlení a smýšlení. Každý touží po něčem, a každý něco potřebuje. Někdo prášky, někdo lásku a někdo pochopení. Do jakých extrému může zajít lidská mysl? Jak moc se může roztříštit na střepy?

Více informací o představení naleznete zde.
Vyhledávání článků podle věku