tisk-hlavicka

Ty nejlepší batohy do města – který vybrat?

17.8.2022 Komerční sdělení

S elegantním batohem dnes uděláte mnohdy větší dojem než s tou nejluxusnější kabelkou.

I proto se vyplatí mít ve svém šatníku alespoň jeden. Ale kde vybírat? A po jakém sáhnout, když se chcete cítit výjimečně?

Batohy a tašky vás nejprve doprovázely na každém kroku během studijních let a následně na vašich prázdninových cestách. Ale víte, že se z nich za ty roky stala neodmyslitelná součást dámské městské módy?

Pro originální batohy se chodí k Riekeru

Právě batohy Rieker vás prostě nadchnou! Díky unikátnímu designu je na první pohled zřejmé, s kým máte tu čest. A s takovou parádou na zádech dáte světu na odiv i svou jedinečnost. Proč se spokojit s nudnými motivy a vzory, když se můžete cítit skutečně výjimečně?

 

Své si zde najdou i praktičtější duše. Batohy z Rieker-eshop.cz totiž vedle svěžího vzhledu malých batůžků nabízejí také prostorné modely, které jsou perfektní volbou třeba i na sobotní výšlap do přírody. Právě možnost jejich využití za různých okolností z nich činí skvělé praktické doplňky k oblečení i jakékoliv obuvi.

I malý batůžek dokáže zaujmout

Představa velkého batohu vám do města příliš nesedí? Přestože na trhu existuje řada batohů, které svým zpracováním splní požadavky módních nadšenců stejně tak jako turistů, do městské džungle oceníte spíše decentnější kolekce.

 

S neutrálními barvami, jako jsou bílá a černá (případně jejich kombinace), neuděláte chybu asi nikdy. S takovým černým batohem se nemusíte bát kombinovat i formální kousky bot a oblečení. I v tom spočívá jedna z jejich výhod. Pokud tedy nehledáte vyloženě prostorný batoh, do kterého byste schovala polovinu své kanceláře, elegantní městský batoh si u vás najde své místo.

 

Prozkoumejte nabídku na Rieker-eshop.cz a začněte si ke svému novému přírůstku do šatníku chystat ten nejdokonalejší outfit.

Kabelka, nebo batoh?!

Nebo obojí? Tenhle originální kousek od Riekeru musíte mít. Bude se vám hodit v případě, když se nemůžete rozhodnout mezi kabelkou a batohem. Již zmiňovaná originalita zde sehrála svoje a díky tomu si můžete z tohoto modelu vytvořit klidně obojí! Flexibilní spojení dvou popruhů v jeden vám totiž poskytne alternativní způsob nošení.

Přidejte Riekerky a posuďte sama – není to skvělá kombinace?

Během teplých dnů, kdy už se nemusíte cítit s dámským batohem na zádech příliš komfortně, bude jeden popruh vašim zachráncem. Můžete jej zkusit nosit jako běžnou kabelku na rameno, případně jako kabelku do ruky. Jedno je ale jisté – oba styly vám padnou jako ulité. Na to vezměte Rieker!
Vyhledávání článků podle věku