tisk-hlavicka

Jak uspořádat tu nejlepší dětskou narozeninovou party

3.8.2020 Komerční sdělení

Chcete, aby příští narozeninová oslava vašeho dítěte byla naprosto nezapomenutelná?

Nebo ji pořádáte poprvé a přemýšlíte, co na takové oslavě nesmí chybět? Vezměte si náš seznam a bod po bodu si odškrtávejte jednotlivé úkoly. Na konci vás čeká dokonalé odpoledne plné her a zábavy.

Zdroj: Ikea

 

Jaká bude cesta do pohádky?

Určitě s námi budete souhlasit, že ty nejlepší oslavy vždy měly nějaké ústřední téma. Vydejte se do země pohádek s večerníčkem jako průvodcem, zavítejte na divoký západ na pravé westernové rodeo nebo proměňte svou zahradu v královský dvůr plný draků a princezen. Představivosti se meze nekladou! Jakmile přizpůsobíte výzdobu, jídlo, hudbu a kostýmy oblíbenému hrdinovi vašeho potomka, jiskřičky radosti v jeho očích budou zaručeny.

 

V tajemném lese nebo na hradním bále

V prvním kroku je třeba naplánovat, kdy a kde se bude party konat. Termín vyberte samozřejmě podle data narozenin a svých časových možností. Případně pokud vám záleží, aby někdo z rodiny nebo kamarádů na oslavě nechyběl, zjistěte si i jejich program na vybraná data. Máte vybraný den? Volejte sláva a tři dny se radujte! Nebo rovnou pokročte k dalšímu bodu.

 

Nyní totiž přichází větší oříšek: výběr toho správného místa, které proměníte v narozeninový ráj na zemi. Nejprve si odpovězte na tyto otázky:

  • Jaké má být počasí ve vybraný den? Chcete oslavu venku nebo vevnitř?
  • Máte dostatečné prostory u vás doma nebo plánujete vyrazit mimo domov?
  • Kolik vás bude? Budou se účastnit jen děti nebo i jejich rodiče?
  • Na jakou dlouhou dobu oslavu plánujete?

 

Oslava se dá uspořádat téměř kdekoli, od oblíbené pizzerie, přes jump parky, až po dětské koutky v kavárnách. Pokud ale oslavu chcete opravdu přizpůsobit svým představám, doporučujeme oslavu uspořádat doma nebo na zahradě. Nebude vás tlačit čas pronájmu, zajistíte si výzdobu dopředu a nebudete muset nikam přejíždět. Navíc tak malého oslavence o to víc překvapíte, když uvidí, že jeho běžný domov se jako mávnutím kouzelného proutku proměnil v pohádkový ráj.

 

TIP: Pokud byste rádi uspořádali oslavu venku, ale podle předpovědi hrozí, že přijde i čaroděj Mrakomor, podívejte se na nabídku pronájmu party stanů. Ochrání vás před deštěm, hezky vypadají a firma se postará o kompletní servis od dopravy, stavby až po závěrečný úklid.

Zdroj: AB-party.cz

Jakmile máte jasno, stačí natisknout pozvánky se všemi informacemi a poslat je do světa. Krásnou pozvánku zvládnete upravit i doma díky šablonám pozvánek na dětské oslavy, které si můžete podle libosti upravit.

 

Honzovy buchty a selátko pro pana krále

Podle vybraného tématu si naplánujte, co všechno budete potřebovat. Zavítejte do obchodu s výzdobou a nakupte vše, co pro svou tematickou party budete potřebovat: balonky, girlandy, barevné kelímky či talíře, nafukovací čísla či zvířátka. Doporučujeme si vygooglit téma vaší oslavy a inspirovat se, co můžete nakoupit a co můžete vyrobit sami. Třeba květy do vlasů na havajskou party, pásku přes oko pro piráty nebo papírovou korunu pro princeznu zvládnete vyrobit i doma.

 

Poté si jako správný hradní kuchař sepište narozeninové menu. Doporučujeme rychlé a efektivní drobné občerstvení, které může mít všemožné tvary. Třeba pečené sušenky za pomoci vykrajovátek a zdobení snadno proměníte třeba ve zvířátka. K tomu slaďte narozeninový dort. A nezapomeňte ani na lahodné nápoje pro všechny přítomné.

 

Hlavně nesmí býti smutno

Pravděpodobnost, že by takto připravená oslava byla nuda, je malá. Ale pro všechny případy si můžete připravit pár her, které vytáhnete z rukávu, když zábava na oslavě bude upadat. V naší diskuzi najdete pár osvědčených tipů od jiných maminek.
Vyhledávání článků podle věku