tisk-hlavicka

Nebankovní půjčka nemusí být strašákem

14.1.2020 Komerční sdělení 1 názor

Od roku 2016, kdy vstoupil v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru, se svět nebankovních půjček zcela změnil.

Už rozhodně nejsou žádným strašákem. Každá nebankovní instituce musí mít licenci ČNB a je pod jejím drobnohledem stejně jako banky. Nebankovní půjčky ale i nadále zůstaly dostupnějšími. Když vám nechce půjčit banka, pořád máte šanci získat peníze od nebankovky.

Když půjčku od nebankovní společnosti, tak od té se zkušenostmi a dobrým hodnocením

Profi Credit je nebankovní společnost s mnohaletými zkušenostmi. Díky tomu ví, co žadatelé o půjčku a následně klienti potřebují. I proto nabízí půjčku, která má pojištění schopnosti splácet, a to bez poplatků.

Ve firmě si uvědomují, že strůjci svého osudu jsme jenom do určité míry. Vždy se může stát něco, co nám život neočekávaně zkomplikuje, a my se tak dostaneme do situace, kdy nejsme půjčku schopni dočasně splácet. Nemoc či nehoda, nečekaná ztráta zaměstnání… Proto se v Profi Credit snaží nejen o osobní přístup při řešení problémů svých klientů, ale rovněž o nastavení půjčky již od začátku tak, aby byla, pokud jde o možnosti splácení, pružnější a vstřícnější vůči klientům. Nově si lze odložit bezplatně několik splátek.

Co nabízí osobní půjčka Profi Credit?

Nebankovní půjčka Profi Credit vám umožní získat až 166 000 Kč. Výhodou půjčky není jen pojištění proti neschopnosti splácet, ale rovněž její velice rychlé vyřízení. Půjčku lze rovněž snadno opakovaně čerpat. K získání půjčky je nutné pouze minimum podkladů. Pokud se dostanete do situace, kdy potřebujete odložit splátky, je to možné, a dokonce nezaplatíte ani o korunu navíc. Odložit lze až tři splátky.

Jak půjčku získat?

Pro získání půjčky stačí vyplnit online žádost a počkat, až vám zavolá Profi Credit zpátky. V telefonátu se dozvíte veškeré podrobnosti a peníze v případě schválení půjčky získáte ještě v ten samý den. Vyplácí se několikrát za den.
Vyhledávání článků podle věku