tisk-hlavicka

Ne nadarmo se říká „teplo domova“

31.10.2019 Komerční sdělení

Krbová kamna Alytus s výměníkem od HAAS+SOHN

Co je vlastně domov? Místo, kde se cítíme příjemně, rádi se tam vracíme. Místo, kde nás naši nejbližší vždy přivítají s otevřenou náručí. Je úplně jedno, jestli přicházíme s úsměvem a radostí, o kterou se chceme podělit, nebo se ploužíme zatíženi starostmi. Právě doma je to pravé místo, kde se můžeme vyplakat a načerpat nové síly, vlít trochu optimismu do našich žil.

Když se řekne „teplo domova”

Někdo si pod tím představí blízkost svých nejbližších, a to že se sejdou u jednoho stolu. Povečeří spolu, stráví příjemné chvilky nad deskovou hrou, příjemně si popovídají. Pro dalšího je domov místo, kde si nerušeně odpočine, pospí si tak dlouho, jak potřebuje.

Jinému se před očima odehraje scéna jako z romantického filmu. V krbu plápolá oheň, dřevo praská, byt voní nezaměnitelnou a úchvatnou vůní dřeva. Co víc si přát?

Každý z nás si domov představuje jinak. Teplo domova tvoří lidé, společné prožitky i skutečné teplo. Kdo by se totiž doma chtěl třást zimou? Vzpomínky jsou sice fajn, ale během dlouhých zimních večerů vás rozhodně nezahřejí.

Pohled do plamenů krbových kamen od HAAS+SOHN

Krbová kamna nejsou jen zdrojem tepla

Jednou z možností, jak řešit vytápění domu nebo bytu, jsou krbová kamna. Co si v zimě přát víc než se večer usadit do pohodlného křesla, uvařit si horký čaj nebo svařák a sledovat plápolající plamínek v krbu?

Už dávno není krb jen dírou ve zdi. Technologie jdou s dobou a vy si domů můžete pořídit krbová kamna, krbovou vložku nebo peletová kamna. Pro kutily hračičky jsou tu zase krbové stavebnice, které si sestavíte za pár desítek minut, a navíc si je přizpůsobíte svému vkusu.

Proč je krb lepší než plyn a elektřina?

  • Krb dodá domovu nový rozměr. Krbová kamna jsou totiž skvělým doplňkem každého interiéru.
  • Svými provozními náklady hravě strčí do kapsy plyn i elektřinu.
  • V domě vytvoří příjemnou atmosféru a skutečné „teplo domova”.

Kamna pro chvíle klidu a pohody

Kamna nemusí být jen designovým doplňkem interiéru. Důležité ale je, vybrat vhodná krbová kamna. Co od nich očekáváte? Kde budou instalována? Jak velký byt či dům budou vytápět? Rozhodujícím faktorem není design, ale odpovídající výkon. Nechte si odborníky spočítat, jaký výkon právě vy potřebujete.

Čtěte také: Jak správně vybrat vhodná krbová kamna?

Není vám lhostejný dopad vytápění na životní prostředí? Nechcete se několikrát denně tahat s kýblem plným uhlí? Chcete si užívat prima chvíle s rodinou? Sáhněte po kamnech od HAAS+SOHN.

Jejich nabídka je široká, vybere si každý. Je vaším snem krb zabudovaný ve zdi? Stačí vám menší krbová kamna? Nebo s nimi naopak chcete vytápět celý dům? Co když vás láká mít doma krb, ale odrazuje vás od něj věčná starost o dřevo? Pro všechny tu mají řešení. Užívejte si skutečného „tepla domova” i vy.
Vyhledávání článků podle věku