tisk-hlavicka

GPS lokátory do každé rodiny? Proč ne!

23.9.2019 Komerční sdělení

Na ulicích už není tak bezpečno jako dřív. Zatímco ještě před pár lety jsme se nebáli vracet večer z práce domů za tmy, pustit děti po škole samotné ven, vydat se na horskou túru jen tak, dneska je třeba myslet dopředu a zvážit všechna rizika. Minimalizujte obavy o bezpečnost svou i svých blízkých použitím GPS lokátoru.

Pro koho je GPS lokátor určen?

Mini GPS lokátor plní hlídací funkci. Je určen pro osoby, zvířata a cennosti, na kterým nám záleží.

Děti chodí samotné do školy, domů, na kroužky. Rodiče pak doufají, že se jim po cestě nic nestalo. Doba je bohužel zlá a na každém rohu může číhat nebezpečí.

My dospělí chodíme z práce někdy za tmy a také nevíme, co nás po cestě může potkat. Naše polovička nás pak netrpělivě vyhlíží a každé zdržení může znamenat pár vrásek a šedivých vlasů navíc.

Staráte se o seniora, který se občas ztratí, někde se zapovídá a zdrží? Nebo venčíte čtyřnohého mazlíčka, který se zaběhne a vy ho pak hodinu hledáte v parku?

Vydáváte se samotní na horské túry a chcete mít jistotu, že vás v případě nouze dokáží záchranáři či rodina najít?

Jak GPS lokátor funguje?

Malý, ale šikovný pomocník pro celou rodinu. To je mini GPS lokátor, do kterého stačí vložit SIM kartu s aktivními daty a možností zasílat SMS zprávy.

Spotřeba dat je minimální, není třeba se bát vysokých účtů za prosurfovaná data. Počítejte, že spotřebujete cca 50 MB měsíčně v závislosti na intervalu trackování a četnosti používání lokátoru.

GPS, GSM a WiFi

Díky technologiím, které lokátor využívá, můžete sledovat pohyb osoby, která ho má právě u sebe v reálném čase a vysokou přesností.

GSM je nejrozšířenější mobilní datová síť na světě a zároveň jediná, kde se platí za dobu přenosu, nikoli za objem přenesených dat.

GPS lokalizace je proces zjištění aktuální polohy zařízení využitím GP neboli Globálního polohovacího systému.

WiFi označuje bezdrátovou síť pro přenos dat.

Jaké jsou výhody použití GPS lokátoru?

  • Malé rozměry
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Rychlé zprovoznění, snadné ovládání
  • Možnost nastavit si interval trackování v rozmezí 5-127 vteřin, případně ho vypnout a nechat si zaslat aktuální polohu jen na dotaz.
  • Zobrazení aktuální polohy v GoogleMaps, nepotřebujete stahovat žádnou speciální aplikaci.
  • Možnost spustit zvukový signál
  • V balení najdete nejen GPS lokátor vhodný pro celou rodinu, ale také dobíjecí kabel a obal, který zařízení chrání před nárazy a vodou.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.