revoluční službě", jejímž cílem je posílat vám právě takové informace, které vás zajímají."/>
tisk-hlavicka

Každý den e-mail pro vaše bříško, každý týden pro miminko!!

31.5.2001 22 názorů

Aneb: všichni rodiče spojte se! Přihlašte se k "revoluční službě", jejímž cílem je posílat vám právě takové informace, které vás zajímají.

Po jednoduchém zaregistrování a uvedení data narození vašich dětí nebo data očekávaného porodu získáte:

  • Každý týden e-mail šitý na míru pro vaše dítě do 1 roku. V něm naleznete vývojový kalendář, tipy a rady pro zdokonalovaní dovedností dítěte, upozornění a informace o pravidelných kontrolách pediatra, rady pro bezpečnost dítěte i náměty pro stravu. Postupně budou do vašeho týdenní mailu doplňovány odkazy na zajímavé články na www.rodina.cz, zkušenosti maminek s právě tímto obdobím, nabídky akcí. Po registraci tak obdržíte během 1. roku dítěte celkem 52 personalizovaných e-mailů!!!! Ukázka je zde.

  • Každý měsíc e-mailový dopis pro děti do 6. let věku s množstvím informací vztahujících se právě k danému měsíci.

  • Pokud jste těhulka a uvedete při registraci datum svého očekávaného porodu, budete dostávat do své e-mailové schránky těhotenský mail každý den od početí až do dne porodu (až 266 e-mailů!!!). V nich získáte dokonalého průvodce přirozeným těhotenstvím, dozvíte se v jakém vývojovém stádiu se vaše budoucí miminko daný den právě nachází, na co byste měly soustředit svoji pozornost a postupně i odkazy na důležitě informace z našich článků a zkušenosti maminek. A co třeba bezprostředně kontaktovat maminky ve stejném týdnu těhotenství? I to bude možné.

Pokud se dnes zaregistrujete, první e-mail naleznete ve schránce již zítra ráno.

A co vy, maminky starších dětí?

Zapište se svými dětmi také, protože i vy se časem podobných informací dočkáte. Již brzy ale budete pomoci našich stránek schopni snadno nalézt rodiče dětí stejného věku, stejného jména nebo oslovit rodiče ze stejného okresu…

Je možné se odhlásit?

Ano, budete mít plnou kontrolu nad tím, co vám do vaší schránky dochází, budete schopni ovlivňovat vzhled a podobu příslušných dopisů a popřípadě se z naší služby kdykoliv odhlásit.

Jak se registrovat?

Pokud jste již na stránkách Rodina registrování, použijte přihlašovací formulář a zadejte své stávající uživatelské jméno a heslo. Přihlašovací formulář naleznete zde.

Ještě nejste zaregistrováni? Zaregistrujte se tady!