| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Rodinné finance

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 128594  [Dalších 128574 >>]
Termix 105545
25.5.2024 12:39:31
To chápu. Těmhle je 19, mému synovi 18. Tihle už můžou.
Federika 14090
25.5.2024 12:34:53
Termix,
asi jsem ti říkala,jak si F chtěla objednat pro kamarádky ty nanuky s alkoholem, vyndala jsem ze seznamu na Rohlíku skoro pozdě:-)
U nás piju jen jááá~:-D
A nanuky bych klidně přežila, jen by na mě pak třeba vlítli rodiče těch 15 letejch holek.Já je totiž jinak vůbec nehlídám, dělají si, co chtějí.
Termix 105545
25.5.2024 12:32:48
Beat, je to přesně tak. A navíc zrovna tihle synovi kamarádi mi svěřují spousty věcí. Jedem z nich mi říká věcí, které nechce říct ani svým rodičům, přesto ale někomu to říct potřebuje. Vím, že ke mně mají obrovskou důvěru. A jsem tak ráda, že je syn má.
A kam mají jít? Oni nejsou hospodské typy, oni hrají deskové hry. A my máme tolik místa, že mě to nijak neobtěžuje.
Termix 105545
25.5.2024 12:29:12
Já si právě nikdy nikoho nesměla domů pozvat. Nehledě na to, že jsem ani neměla kamarádky a u nás bylo děsivě. Ani teď moc kamarádek nemám.
Pro své děti jsem si vždy přála přesný opak. Vždycky jsem jim návštěvy chtěla dopřát.
A včera mi bylo jasné, že kromě mého syna, který nepije alkohol vůbec nikdy, že ostatní pít budou. A přehnal to jen jeden a i o toho jsem se postarala. Prostě to měli se servisem. Oni k nám teda chodí často a servis mají vždy, ale spí tu výjimečně. Nicméně my jsme připraveni, a když sem dorazí více lidí, nedělá mi to problém.
Ráda krmím všechny hladovce okolo.
holkamodroočka 156337
25.5.2024 12:19:39
Fed, i tak je to práce až nad hlavu 🙂. mě stačí na přespání regulérní návštěva 😃
Ale jinak ráda hostím a připravují, a mám radost, když jsme všichni spokojení 🍀
Beat 107867
25.5.2024 12:18:00
V mem dětství u nás nikdy nikdo nespal, příbuzní za rohem a kamarádi taky blízko. Na SŠ jsem spavala u kamarádky a moc rada. Její maminka byla pecovaci typ a zahrnula mě vsim dobrym~s~. Vedela, že u nás doma nic z toho nezazivam. Chápu Termix, protoze když měly u nás moje děti kamarády, taky jsem je opecovavala, jen při větším počtu jsem ty spacaky doporučovala ~:-D. Někdo, kdo nezažil peci, ji rad dopřává druhým. U Termix to vnimam podobne, jak u sebe. Jen jsem se někdy kolem puberty svých děti lekla, zda jsem to nepřehnala, zda jsem nepřekročila mez laskavé pécé do rozmazlenosti a oni nebudou na druhé kaslat..jak byli zvyklí na určitou miru servisu. Ale u vidím, ze ne, uz se mi to vrací ~s~

Pisu jak tatar na sluníčku z mobilu, sorry
Federika 14090
25.5.2024 12:14:55
Holkomodroočko,
já už to mám docela vychytaný.Ne, že be to nebyl a vůbec žádná práce navíc, ale máme prostě na sobě uskladněný lehký matrace z Ikey, docela dost ks. Když si děti přivedou kamarády nebo u nás spíš příbuzní, tak s je i sami vezmou, děti je natahají do svých pokojů. Pak si vezmou ze šuplíku hromadu deky,ty nepovlíkám, je pak vyperu na rychlej program a zase strčím do šuplíku. A pak tam mám ty jednoduchý bílý prostěradla, ty si jen hodí na ty matrace a vyprat je taky není problém. Ručníky mám v koších dle libosti.
A děti si to všechno zařídí samy, vezmou.
Stará husa 154854
25.5.2024 12:10:51
MarMar, tak příbuzní, kteří přijeli zdaleka, u nás taky přespávali, nebo u nás přespal kamarádka, když jsme přijely z bramborové brigády a druhý den jsme měly zápis ve škole a ona byla z druhé půlky republiky. Případně kamarádka dcery, když spolu do noci připravovaly program na koňský tábor. Ale nikdy u nás nepřespávali kamarádi čistě jen na prespávačku.
Přes 4 500 jídelních stolů za super ceny na Favi.cz
holkamodroočka 156337
25.5.2024 12:09:58
Inko, my když jsme ještě všichni žili v jednom velkém městě, tak i tak jsme občas přespali. rodiče ne, ale děti, a pak nás druhý den zase vyzvedli. Já jsem to milovala.
A když se jelo k návštěvě do jiného města/vesnice, tak se tam spalo automaticky, všichni. A příště zase u nás.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
25.5.2024 11:44:30
Na základce jsem očas spala u svojí nejlepší kamarádky, měla v pokojíčku rozkládací gauč. Naši mi to nechtěli často dovolit, že to nemůžeme oplatit.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 128594  [Dalších 128574 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.