| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Soutěž o vstupenky pro celou rodinu na Královnu Kapesku

Rocková kapela složená z čertů, ve které zpívá čarodějnice. Zloduch, který stvoří monstrum, a chce pomocí něj ovládnout svět. Královna přírodních sil – zkráceně se jí říká Královna Kapeska, moudrá a laskavá, která dětem odpustí i lži, aby je pak poučila, jak jsou věci správně.

Poučení dospělých i dětí, jak a proč se hezky chovat k přírodě a hlavně neuvěřitelně vtipný, inteligentní a laskavý humor, jehož vliv je rozložen na dospělé i děti je hlavní silou celého muzikálu. Dá se jednoduše říci, že to PIXA PRO zase dokázala, a to i díky bravurnímu scénáři manželů Pixových a textů jejich dcery Kristýny. Kapeska se řadí jednoznačně k tomu nejlepšímu, co se aktuálně v českých hudebních divadlech uvádí.

Skvělé herecké obsazení patří také bezesporu k nejlepším, jaké v hudebních dílech najdeme, a to se na jevišti během představení objeví 36 velkých i malých herců. Krásné kostýmy Evženie Rážové berou všem dech a spolu s výpravou jsou bez nadsázky dechberoucí nejen pro malé, ale i pro velké diváky. Správné hudební dílo dělá především skvělá hudba a že Tomáš Beran umí, předvedl již na Kapce medu pro Verunku, na kterou Královna Kapeska volně navazuje. Ani o fantastické pěvecké výkony není v Kapesce nouze, ať už to je Martina Pártlová, Jana Zenáhlíková, Michaela Sejnová, David Gránský či Kačka Průšová.

Pokud jste ještě Královnu Kapesku neviděli, je to snad pouze tím, že nemáte v okolí nikoho, kdo by Vám o ní nadšeně vyprávěl, buďte tedy Vy první a pak o Kapesce nadšeně vyprávějte svým přátelům.

Dva výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají 4 vstupenky na Královnu Kapesku 1.3.2020 do Hudebního divadla Karlín od 15 hodin a k tomu podepsaný program.

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.pixapro.cz.
Probíhá od 6.2.2020 do 20.2.2020.
Pravidla soutěží naleznete zde.
Před vložením odpovědí se musíte nejdříve přihlásit.

Jak se jmenuje trojice čertů z muzikálu Královna Kapeska?

Cyril, Bohouš, Ambroš
Cyril, Bohouš, Maxyžvík
Ambroš, Bohouš, Portos
Soutěž již skončila a není možné odpovídat.

Vyhledávání článků podle věku

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.