| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyhrajte vstup na Stezku v oblacích a užijte si jízdu lanovkou

Vymaňte se ze zimní letargie a užijte si jarní zážitky s celou rodinou! Ve wellness hotelu Vista na Dolní Moravě v těchto dnech otevírá své království ochránce Králického Sněžníku, horský duch Stamichman. Malí hosté v něm najdou bohaté vyžití, zábavu a také se něco naučí. Ti starší budou moci mezi tím relaxovat třeba ve wellness na některém ze speciálně připravených rituálů.

Horský duch Stamichman má v zásobě jarní básničky, písničky, hádanky nebo tvoření z jarních přírodních materiálů. Každý den je v hotelu Vista nabitý hrami a poznáváním! Ve Stamichmanově jarním království si děti vyrobí vlastní medové máslo nebo vyrazí na zábavnou poznávací stezku.

Než se krajina probudí, užijí si děti nabité animační programy v teple hotelu. Jakmile ale jarní paprsky dostatečně prohřejí horské louky, vyrazí se malí průzkumníci seznámit s včelkami nebo bylinkami. Možná se tak setkají s tajemnou a krásnou vílou Mateřídouškou, která umí zajímavě vyprávět o své bylinkové zahradě a síle jedné ze svých kytiček - o mateřídoušce.

Zatímco si děti užívají radovánky na animačních programech, dospělí mají možnost ponořit se odpočinkového módu a užít wellness nabídky. Čtyři rituály se postarají o dočerpání síly a odpojení od každodenního shonu a starostí. Rituál horskými bylinami, horskou solí, medový rituál nebo rituál řeky Marahwe pomůže ukončit dlouhou zimu a objevit v sobě čerstvou energii. Kromě toho na návštěvníky čeká sauna, vířivka, bazén či fitness centrum.

Celá rodina se pak může vydat odkrývat křehkou krásu probouzející se zimní přírody. Nadechněte se čistého vzduchu třeba vysoko nad kopci na Stezce v oblacích. Dopřejte si společně doušek horského jara! V horském resortu Dolní Morava a ve wellness hotelu Vista si společně s celou rodinou užijete novou sezónu!


Podívejte se na video nabité rodinnými zážitky:

Tři soutěžící vyhrají Rodinný vstup na Stezku v oblacích včetně lanovky tam a zpět.

Nápovědu hledejte na www.dolnimorava.cz.
Probíhá od 15.4.2019 do 28.4.2019.
Pravidla soutěží naleznete zde.
Před vložením odpovědí se musíte nejdříve přihlásit.

Jak vysoká je Stezka v oblacích?

55 m
48 m
51 m
Soutěž již skončila a není možné odpovídat.

Vyhledávání článků podle věku

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.