| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Soutěžte s Čajovou zahradou

Příběh značky Čajová zahrada se začal odehrávat před více než 20 lety z nadšení nad horkým šálkem. Zápal pro čaj a kávu, chuť hledat kvalitu a poznávat novinky z tohoto voňavého světa nakonec přivedl manžele Kymličkovy k tomu, aby si v roce 1999 otevřeli svůj první obchod. Dnes se Čajová zahrada pyšní největší tuzemskou nabídkou - v jejich čtyřech obchodech a v e-shopu najdete na 500 druhů čaje a 60 druhů kávy z celého světa.

Touha hledat kvalitu vedla manžele Kymličkovy ještě ke dvěma velkým krokům. Pod ochrannou značkou GTG patřící Čajové zahradě vzniklo 37 unikátních čajových směsí z kvalitního čaje a bylin. K vlastním čajům pak Kymličkovi přidali ještě svou pražírnu kávy v Holešovicích. I zde byla hlavním důvodem kvalita. Díky tomu, že se zrnka upraží až v Česku, dostane se káva k zákazníkům čerstvější. Své fanoušky si káva pod značkou Latino Café našla doma i v zahraničí. Tyto čaje a káva jsou v nabídce i v bio kvalitě.

Káva Kostarika má jemnou a přitom bohatou, plnou a ušlechtilou chuť. Kvalitní káva Vám zaručí až kořeněné aroma. V nabídce je zrnková káva, čerstvě upražená a také čerstvě umletá káva, pár hodin před tím, než ji dostanete do rukou.

Po správném zodpovězení soutěžní otázky získá 8 výherců ½ kg balení zrnkové kávy Kostarika v hodnotě 299 Kč.

Nápovědu najdete na: www.cajova-zahrada.cz.

Probíhá od 3.10.2018 do 16.10.2018.
Pravidla soutěží naleznete zde.
Před vložením odpovědí se musíte nejdříve přihlásit.

Co je zelená káva?

Káva obarvená v zeleném potravinářském barvivu.
Nepražená káva
Speciálně pěstovaná káva z Etiopie
Soutěž již skončila a není možné odpovídat.

Vyhledávání článků podle věku

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.