| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Poděkování

10.9.2009 15:19:54 Karel

Re: Nedostatek sexu

Ahoj,
na tohle je těžká odpověď.

Já se kdysi kvůli hraní na počítači rozváděl. Tedy rozvedla se se mnou manželka. Před pár lety jsem tomu nevěřil a víceméně viděl chybu jenom v ní (snažil jsem se vztah urovnat, ale počítač jsem si neodpustil)

Jediné co můžu doporučit je rázný krok. Vás přítel si musí uvědomit že nejste hračka na chvíle kdy chce on. Můžete si s ním o tom promluvit a uvidíte výsledek, ikdyž pochybuji že to k něčemu povede. Na chvíli se s počítačem omezí a bude se snažit, ale časem se vše vrátí do stejných kolejí.
Člověk se musí poučit, dostat přes prsty, aby si začal vážit toho co má.

Případně Vám mohu doporučit druhu věc - najděte si milence. Pokud chcete současný vztah udržet a těch několik málo společných chvil, vycházek Vám stojí za to, najděte si někoho na sexuální vyžití. Přítele to bolet nebude, když se to nedozví, bude si dál spokojeně sedět u počítače, vy bude uspokojená a přitom bude mít stále ty hezké chvíle s přítelem =)

Jako krajní řešení je potom ultimátum, ale to je zase jen na chvíli, časem by se vše vrátilo do stejných kolejí ...

přeji hezký den,
K.
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
ZALOZENI RODINY NIKOLKA 6.5.2003 22:19
*Re: ZALOZENI RODINY Linda 7.5.2003 14:24
Dovolená Jana, syn 12 let, dcera 3 roky 30.5.2003 15:26
Nedostatek sexu Nika, 22 let, svobodná 18.11.2003 13:26
*Re: Nedostatek doteků Lůca 13.9.2007 7:52
*Re: Nedostatek sexu Monča 11.10.2008 12:26
**Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 16:8
*Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 15:19
Problémy Marcela 17.2.2012 10:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.