| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Dítě a cizí jazyk

7.7.2009 17:48:23 Martina

Re: Dite a cizi jazyk

Ziju v Recku a mam 3,5 letou dceru a zanedlouho cekame i dalsi prirustek do rodiny.
Od mala na ni mluvim jenom cesky pred manzelem i tchany. Dnes rozumi vsechno v cestine, jen ne a ne zacit mluvit. Deti jsou opravdu pohodlne a mazane. Moje dcera vi moc dobre, ze rozumim a tim to pro ni hasne. Obcas vlozi 3 ci 4 slovicka cesky, to aby maminka nebyla smutna. Snazim se na ni netlacit a jsem v ocekavani, kdy se rozmluvi plynule cesky. Diky teto diskuzi jsem pochopila, ze to neni jenom muj problem, ale je to zcela normalni. Tak Vam dekuji, jsem ted vice klidnejsi.

Martina
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Dvojjazycna vychova - Kdy se az tak neda... Petra (28) a Julien (3) - Rakousko 5.10.2006 9:51
Re: Dite a cizi jazyk Jana 2.11.2006 19:56
*Re: Dite a cizi jazyk Martina 7.7.2009 17:48
Re: Dite a cizi jazyk Petra (28) a Julien (3) - Rakousko 22.11.2006 14:27
Re: Dite a cizi jazyk Petra (28) a Julien (3) - Rakousko 22.11.2006 14:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.