| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Bolesti kříže - lumbago

9.2.2009 14:31:14 Jarda tři kluci

Re: Bolesti kříže-lumbago

Zkušenosti koukám máme stejné - po čtyřech se doplazit do nemocnice, kde vám řeknou, že tady jste blbě, že musíte do 1. patra, jak to nikoho nezajímá. Neklepejte sestra pravidelně vychází - ležel jsem hodinu v čekárně než si šel doktor pro svačinu a našel mě tam. Injekce novalisu nezabrala ani jsem nemohl jet domů, říkám, že minule mě pomohl dorsiflex, ne ted vám dáme novalis.
A teď radu si dovolím dát: když to švihne lehnout do polohy kdy to nebolí a ležet dokud to nepovolí, každým bolestivým pohybem se svaly na páteři znovu stáhnou - opravdu vydržet co to jde bez pohybu a potom po odeznění cvičit zádové svaly např pět tibeťanů každý den 15 minut a je vám mnohem líp, jen trochu vůle.
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Bolesti kříže-lumbago ZátopkováD 29.5.2006 22:26
*Re: Bolesti kříže-lumbago Lenka 5.1.2009 22:34
Re: Bolesti kříže-lumbago petr salaj 22.6.2007 20:51
*Re: Bolesti kříže-lumbago Jarda tři kluci 9.2.2009 14:31
Re: Bolesti kříže - lumbago Radka 7.1.2010 11:24

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.