| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nutrilon pepti a alergie na kravské mléko

riziko vzniku alergie

Vážená paní doktorko,
při preventivní prohlídce v 6 měsících se mě lékařka ptala, zda netrpí v naší rodině někdo mj. astmatem. Odpověděla jsem, že touto nemocí trpí sestra mé matky.Proto mi bylo řečeno, že by dcera měla dodržovat hypoalergenní dietu. Začala jsem jí tedy podávat hypoalergenní nutrilon (do 6 měsíců byla plně kojená). Po setkání s tetou jsem zjistila, že její nemoc nebyla označena za astma.Chtěla bych se Vás zeptat, zda hypoalergenní nutrilon nemohl mé dceři uškodit a zda mohu přejít z hypoalergenního na "normální" nutrilon a zda tento přechod není pro mou dceru nějak nebezpečný? Velice děkuji za Vaši odbornou radu. S pozdravem S.Králová
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Nutrilon pepti a alergie na kravské ... Katka, kluci 4,5let a 5 měsíců 27.6.2004 17:55
Re: Nutrilon pepti a alergie na kravské ... Lucie 30.1.2007 14:52
riziko vzniku alergie Soňa Králová, dcera 8měsíců 20.6.2007 22:48
Re: Nutrilon pepti a alergie na kravské ... Romana 5.5.2008 8:9
Re: Nutrilon pepti a alergie na kravské ... Iva 17.10.2008 16:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.