| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Výživné

Re: výživné

Dobry den chtel jsem se zeptat byvala manzelka pozadala o zvyseni alimentu na 15ti-leteho syna chodi ke me kazdych 14dni jezdzi s nama na vylety na hory lyzovat v lete na dovolenou obcas mu neco s pritelkyni koupime vanoce se domlouvame co by si pral a narozeniny taktez kapesne na zahranicni tabor atd. platim 1500.- + prispevek na obedy kazdy druhy mesic 400.- + pojistky zivotni 200.-/mesicne zda se ji ze davam malo a chce 2500.- protoze jsem si koupil novou televizi a auto atd. tak se mi pry dari dobre sama si ale take koupila novejsi auto ve stejne cene co ja a navic koupila pozemek s malou chatou kde ho prestavuje na dum kdyz jsem kyvl ze dam 2500.- po dohadech rekla ze to necha na soudu ze dostane vice mam plat 21000.-ale take musim lecos platit navrhl jsem 2000.- a dale bude vse pri starem jinak si nebudu moci dovolit brat syna vsude tam co drive odpoved-- to mne nezajimakdyz budes chtit vezmes ho rekni mu to sam proc ho nevezmes.Co muzu udelat abych mel klid a nemusel se bat ze vzdy kdyz se budu snazit musim myslet na to aby se to nedovedela a nechtela podil z jakehokoli meho snazeni.Dekuji
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
Re: výživné Daniel Hudak 1dospivajici dite  8.11.2006 8:56
Re: výživné besty 27.9.2007 14:9
Re: výživné Pepa 30.6.2008 15:9
Re: výživné Mickehu 19.8.2008 19:19
Re: zvýšení výživného Amálka 9.9.2008 13:44
Re: zvýšení výživného Amálka 9.9.2008 13:46
*Re: zvýšení výživného Jana 3.3.2009 8:2
Mnoho informací k výživnému, bezplatná ... Ratka 24.11.2009 8:28
VÝŽIVNÉ NA ZLETILÉ RUDA 27.5.2010 10:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.