| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nárok na potrat

24.7.2005 14:20:38 Michaela Fornusková

Re: Nárok na potrat

Som 27-ročná žena postihnutá Turnerovým syndrómom. Myslím si, že tieto dievčatá vedú plnohodnotný, dlhý život, môžu aj otehotnieť pri umelom oplodnení, nie sú vôbec mentálne postihnuté ako trebárs pri Downovom syndróme, sú nesmierne inteligentné, bystré a v dnešnej dobe vďaka rastovému hormónu, ktorý sa plne hradí a podáva sa len v období rastu, dosahujú skoro normálnu výšku. Ja som to šťastie bohužiaľ nemala a tak dnes meriam len 144cm. No napriek tomu mám nesmierne bohaté záujmy ako astronómiu, videla som úplné zatmenie Slnka a na ďalšie sa chystám. Hrám celkom dobre šach, zaujímam sa o prírodu, vychovala som motýle, z biológie mám úžasné znalosti, zvlášť z genetiky, ba už som 12-krát bola v televíznej súťaži Milionár, Pokušenie či Riskuj. Aj keď niekedy si myslím, že je to ťažké, mám psychické problémy a beriem antidepresíva, v detstve som prekonala množstvo nepríjemných vyšetrení kvôli krvácaniu z tráviaceho traktu, myslím si, že život je úžasný dar a žiť stojí za to.
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: Nárok na potrat Michaela Fornusková 24.7.2005 14:20
Re: Nárok na potrat Klára 3.12.2007 21:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.