| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Střídavá péče

24.2.2005 15:16:09 vikendovy bavic

Re: stridava pece

dekuji za odpovedi jak pani Hance tak i Vam pani doktorko.

Ano, muj pristup je ponekud idealisticky. Delam to take proto abych dceri mohl jednou rict ze jsem delal co jsem mohl, ze jsem to nevzdal jako vetsina otcu... vnimam to jako povinnost. pokud ji to bude cokoliv platne, proto ze at se pokousim o cokoliv - skutek utekl. A dite potrebuje vysledky, ne sliby.

Vyhledal jsem si nekolik clanku a nazoru tykajicich se stridave pece. dovolim si pokukazat na jeden v Denikach Bohemia: http://www.mojenoviny.cz/z_domova/pece_dite050203.html

... kde se pan predseda soudcovske unie stavi pro tuto alternativu. Neni proti tomu aby soud rozhodl na navrh jen jednoho s rodicu, dokaze si predstavit stridavou peci na dalku, take do zahranici. Pan Jirsa i jini odbornici jsou jednoznacne pro tuto formu opatrovnictvi a argumentu proti tomu je minimum, coz se jen tak nestava. Neco na tom bude. To znamena ze to zkusim, a kdyz to nevyjde. tak budu skouset to co by vyjit mohlo. mezitim dite roste a cas utika.
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: stridava pece Hanka,2 děti 12.2.2005 15:39
Re: stridava pece vikendovy bavic 24.2.2005 15:16
Re: stridava pece Robert ; 1 nezletila dcera 31.1.2006 14:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.