| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Rozvod ano či ne

19.2.2005 15:43:43 Jana (dva synové 7 a 8 let)

Re: Vystoupit ?

Milý Miro, Váš dotaz jsem četla již před časem a hodně na mne zapůsobil. Jsem vdaná a naše manželství lze označit "jízdou na horské dráze". Být Vámi a také jsem to před časem udělala, bych velmi rychle hledala řešení Vaší rodinné krize. Pokud je u Vás situace taková, že vládne neustálé dusno, vy si nesmíte pustit svou oblíbenou muziku a manželka místo aby chodila mezi normální lidi studuje duchovno a esoteriku a Vy jste vlastně tři roky nešťastný, myslíte, že je šťastný Váš "ochočený, závislý a zřejmě už teď i manipulovaný" syn? Jakým vzorem jste pro svého syna? Jakou oporou? Bojujete ještě vůbec, nebo už jste na lopatkách? A jste si jistý, že se manželka opravdu chce zbavit Vašeho dotování její "duchovní seberealizace" ? Zkuste jí navrhnout, ať si tedy za maminkou odjede, jako by jste už rozvedení byli. Třeba ji maminka tak dobře jako vy sponzorovat nebude. Pohoďte po bytě knihu Slušný rozvod od Bohumily Průchové a Začínám znovu od Kubelkové. U nás to dost pomohlo :-) Moc si přeji, ať Vám také! Donuťte ženu, ať Váš názor začne respektovat a pro svého syna nebuďte "tím pánem, co nám nosí peníze, ale na procházku s námi nesmí". A pokud se Vám nezadaří, myslete na rozvod, určitě.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Vystoupit ? Jana (dva synové 7 a 8 let) 19.2.2005 15:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.