| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Poradna - Praha

Re: Nevěra a poradna V Praze

Jmenuji se Alena a jsem stastne vdana ale nemohu zapomenout na byvaleho pritele.
Zacalo to takto, s manzelem jsme se poznali v cizine a chodily jsme spolu 2 roky a ted jsme skoro 2 roky vziti. Manzelstvi nam klape perfektne, zrovna si hledame baracek ve kterem si planujeme zalozit rodinu.
JENZE
Pred 4 rokama jsem ukoncila vztah s pritelem (o 12 let starsi) jen z duvodu, ze odjizdim do ciziny a nechtely jsme se na sebe vazat (nas vztah byl v tu dobu jen 6ti mesicni a dokonce spise z me strany jen po strance sexualni, ale z jeho strany -zivotni laska). On v te dobe byl rozvedeny se 7letou dcerkou, kterou vidal jen 1x za 14 dni (ja ji nikdy nevidela).
Ja jsem nakonec zustala v cizine a vdala se za cecha, kde ted stastne zijeme. Nevim, co ve me vrtlo, ale pred tydnem jsem jen tak z kamaradstvi poslala POUZE POZDRAVNOU smsku memu byvalemu, drive zminenemu pritely (on na me nemel zadny kontakt a email/internet je pro nej neznama vec). No a s nadsenim mi odepsal, tak jsme si behem 2 dnu vymenily asi 30 smsek kde on mi zacal psat o tom, jak vi o tom, ze jsem se vdala, ale ze porad na me musi myslet, ze pro nej jsem jen ta jedina a zlomila jsem mu srdce. Napsal mi i ze ma znamost a to jen tak na pul. Pise, ze nejradsi by si nafackoval, ze me tenkrat nechal jit... a take mi zacal pripominat ty nejkrasnejsi chvile co jsme spolu zazily -po sexualni strance je to ten NEJELEPSI CHLAP NA SVETE a take po sexualni strance stradam jeho kvality v mem muzi A TO DOST, jedna z poslednich smsek byla ...CHTEL BYCH TO S TEBOU ZAZIT ASPON JESTE JEDNOU. Ja si v duchu rikala "JA TAKY". Takova dulezita poznamka -ja mu nikdy na jeho zpravy neodepsala zpusobem, ze bych ho provokovala, spise naopak jsem se zachovala velice zodpovedne -porad jsem myslela na to, ze jsem preci vdana. Nakonec z smskovani byl telefonat, byly jsme oba velmi rozruseni, hlavne ja jsem byla z toho ze vola dost v soku. No a asi po 10ti minutovem rozhovoru telefonat spadl -volal mi z mobilu na mobil. -nevim, co se stalo. Kazdy den jsem vedela, ze az v cechach padne kolem 9vecer, zacne psat a ja jsem se uz moc tesila. V patek vecer napsal jen jednu smsku a to, cituji: "OMLOUVAME SE JESTLI JSEM TI ZPUSOBIL VCERA NEPRIJEMNOSTI.PRISTE TI DAM VEDET.ZAROVEN MAM VELKOU PROSBU,NEPIS MI DNES ANI O VIKENDU,JA SE TI OZVU PO NEDELI.PA" Vim, ze jel o vikednu za dcerkou, ale dneska -v pondeli- jsem netrpelive cekala na jeho zpravu a nic. Nemam tuseni jestli si mysli podle te smsky, ze jsem nastvana, ze mi volal bez toho aby me na to upozornil -byla jsem v praci kdyz zavolal. a treba ceka, ze se ozvu prvni ja...
No kazdopadne se cely den premaham abych mu nenapsala, myslim pri tom na manzela, ktery me opravdu miluje a kdyby se neco dozvedel, tak to nas vztah znici. Ale na druhou stranu, jsem na X tak natesena, strasne ho chci a rikam si, kdyz mu nenapisu, on treba taky prestane psat a bude vse zase jako drive. Ale nekde vzadu v me dusicky se probouzi touha po necem co nemohu mit vice a vice.

Poradite CO MAM DELAT ????? predem DEKUJI
Odpovědět
Názory k dotazu (16 názorů)
Nevěra, smrt, - vyrovnání se s ní,  28.7.2003 17:30
Re: Nevěra a poradna V Praze Alena (24let), stastne vdana ale nemuzu zapomenout na Xpritele 1.3.2004 23:53
Jak tohle dopadne? Hupik - syn 24 let 7.9.2004 15:27
rozvod Pavel 32, syn 7 15.12.2004 14:57
*Re: rozvod Marek 2 synovia 6 a 1 rok 27.8.2009 9:0
odchod manžela, nevěra Milena Vaňková 1.6.2006 11:38
*Re: odchod a navrat Terezka  15.6.2009 11:47
Re: Nevěra ? Jana 14.8.2006 11:7
Re: Nevěra a poradna V Praze dan 16.10.2007 13:49
Mám podezření, že mě přítel podvádí Petronela 23.6.2008 22:22
Re: Poradna - Praha zoufalec 2.3.2009 15:41
beky-pd@azet.sk Beata Malíkova 22.11.2010 17:34
PROSÍM PORAD TE Hanka h 6.11.2011 20:20
*Re: PROSÍM PORAD TE Petulinkar 9.11.2011 21:22
pauza beruska12341 7.8.2012 9:28
Má to ještě nějakou cenu na návrat? mary2012 14.4.2015 16:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.