| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nechce nic pít

Re: Nechce nic pít

Vážený pane dpktore.
Dcerku jsem kojila pouze tři měsíce.Prvníhio syna necelé tři roky,až do dalšího těhotenství,kdy mi zdělil,že chce radši mlíčko z krabičky.Od 6měsíců však jedl a pil vše co jsem mu předložila.
Druhému synovi je rok.Četla jsem,že mateřské mléko by mělo stačit min.9 měsíců bez příkrmu.Tudíž jsem s prvním příkrmem nespěchala,neboť synek byl spokojený a prospíval.Naše p.doktorka žertovala,že máme místo mléka smetanu.Přesto nás varovala,že můžeme zmeškat dobu,kdy jsou děti vstřícné k přijímání nových chutí a kolem roku,kdy by už měly mít pestřejší stravu odmítájí ji přijmout.Proto jsem synkovi asi od osmého měsíce s úspěchem podála ovoce a zeleninu,ale pouze v malém množství,nepravidelně.Pití ovšem odmítal,což je prý u kojených dětí běžné(vyjímka můj první syn,který ale byl dříve přikrmován).
Nyní řeším otázku do kdy je vhodné kojit,neboť se názory různí.U prvního syna mě varovali,že po zmeškání vhodné doby pro odstavení se vytvoří závislost a on nebude chtít přestat.Jiní tvrdili,že až bude k tomu zralý přestane sám,což se nám potvrdilo.
Zajímalo by mě,do kdy dítě potřebuje mléko.Dle nových poznatků je prý mléko pouze pro ,,mláďata ".
Děkuji Jarka H.
Odpovědět
Názory k dotazu (10 názorů)
Re: Nechce nic pít maminka M. 15.11.2003 23:49
*Re: Nechce nic pít Monika F.,3 děti (9,3,8m) 12.12.2003 10:21
*Re: Nechce nic pít Vlaďka, dcera 16 měsíců 27.10.2007 11:31
Re: Nechce nic pít Iva, Adamek, 21tt 21.11.2003 17:7
Re: Nechce nic pít Jarka Holmanová,dcera 11let,synové 4.5 a 1rok 4.1.2004 14:13
Re: Nechce nic pít Jarka Holmanová,dcera 11let,synové 4.5 a 1rok 4.1.2004 14:14
Re: Nechce nic pít Alena,dcera 11měsíců 13.1.2005 21:19
Re: neumí pít,jen ode mne Vladˇka Petrovová (Viktorka 8měsíců) 20.1.2006 10:51
Re: Nechce nic pít Martina 6.6.2006 15:6
*Re: Nechce nic pít Helena,8měs.dcera 4.8.2009 18:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.