| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Metoda silného objetí

6.11.2003 11:27:14 Hana, syn, 2,5 roku

Re: metoda silného objetí

Ahoj, zajímalo by mě odkud jsi.Já mám podobné problémy se synem a začala jsem u nás v Brně chodit do Klubu pro hyperaktivní a neklidné děti(je to klub pro rodiče, ne pro děti), kde i možnost pevného objetí je probírána. Dokonce jsme se již prvního sezení měli zůčastnit, ale terapeutce onemocnělo dítě, takže zkušenosti mám jen teoretické.Opravdu je to metoda, která se musí dělat ze začátku pod dohledem školeného terapeuta.Myslím, že to ale není jen o tom pevném objetí.Mně osobně klub hodně pomáhá, člověk má možnost se zamyslet nad sebou samým a hledat chyby ve výchově a tak .To by bylo na delší psaní.
Teď jsem si půjčila knihu Jan-Uwe Rogge : Děti potřebují hranice. V té se toho taky hodně dozvíš.
Hana
Odpovědět
Názory k dotazu (7 názorů)
Re: metoda silného objetí Majka 20.10.2003 10:9
*Re: metoda silného objetí Elisana 1.11.2003 14:37
Re: metoda silného objetí Hana, syn, 2,5 roku 6.11.2003 11:25
Re: metoda silného objetí Hana, syn, 2,5 roku 6.11.2003 11:27
Re: metoda silného objetí Daniela 2.12.2003 23:44
Re: metoda silného objetí Alena , děti 9 a 6 let  22.12.2004 9:6
*Re: metoda silného objetí žabka 31.8.2007 13:50

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.