| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Milá Martino,

děkuji Ti za Tvůj příspěvek a za další kontakt na zdroj informací o očkování - je sice v němčině (což já bohužel neovládám), ale pro zájemce je na této webovce www.aegis.ch pod ikonkou links uvedeno mnoho dalších zdrojů v různých jazycích, zejm. v angličtině.
Jak píšeš, že se do vakcín přidávají antibiotika, aby se nežádoucí účinky vakcín neprojevily hned, tak to je velice závažný postřeh, protože když se vedlejší účinky projeví až za delší dobu, tak to již nikdo s očkováním nedává do souvislosti, a tak jsou doktoři a hlavně výrobci vakcín z obliga... a rodiče zůstanou u slepé víry, že očkování proběhlo "v pořádku a bez následků"...

Velice proto doporučuji řídit se heslem z jedné webovky, která rodiče nabádá "EDUCATE BEFORE YOU VACCINATE!", volně přel.jako" VZDĚLEJ SE (INFORMUJ SE) PŘED TÍM ,NEŽ BUDEŠ OČKOVAT!" a ještě jednou všechny odkazuji na svůj příspěvek zde v diskusi s názvem "Objektivní informace očkování", kde uvádím několik zdrojů,ovšem zejm. v angl.jazyce.
Nicméně další nový a pro Čechy jazykově dostupný zdroj o rizikách očkování je ve slovenštině - http://iuro.awardspace.com/ , a tímto děkuji i tomu, kdo nám sem do diskuse napsal tento důležitý kontakt.

Hezké vánoce přeje Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.