| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Přečetla, podebatovala s kolegy a kamarády, sem tam se podívala na net. Abych nevypadala moc zaujatě, s něčím souhlasím – ne vždy ochrání vakcína 100% , důvody rozebírat nebudu, ale i v těchto případech, jestliže dítě onemocní, jsou příznaky mírnější a mnohem méně dochází ke komplikacím, než když onemocní neočkovaný jedinec. Jinak můj názor na článek? Pečlivě vybraná fakta, která mají podpořit teorii, že očkování a priori škodí, nikoli teorie vzniklá na základě získaných a doložených faktů.
Příklad: použití rtuti ve vakcínách – v současné době se ustupuje, ale tam kde jsou, je jí minimum. Potravinovým řetězcem, třeba zdravou mořskou rybou do sebe v jedné porci dostaneš víc rtuti jak 2 vakcínami naráz.Hliník? podívej se na složení pěny na holení, deodorantů. Je ho tam podstatně více než ve vakcíně. A Alzheimer z Al – od toho pokud vím už vědci ustoupili, ale nejsem chemik ani neurolog. Dýmějový mor nevymizel, stále je – Asie, naposled Čína, dále Afrika, vymizel tam, kde se markantně snížil počet přenašečů, tj. krysí, velmi málokdy i lidská blecha.
Nové nemoci s vakcínami? SIDS – syndrom náhlého úmrtí – zadej na netu a najdeš, že byl znám už v biblických dobách, v 18. stol. tzv. astma thymoidale, stále stejné – náhlá smrt zdravého kojence, ale odborně popsáno až v 60. letech, kdy se opravdu rozvíjela vakcinace, podobně je intussuscepce, Crohn – nespecifické choroby břicha, postupné chřadnutí, náhlé břišní křeče…až na počátku 20. stol. se začínají odborně popisovat (koneckonců něco o slepáku nebylo na venkově známo ani na začátku min. stol., třeba v kronice naší obce se píše, že teprve s přístupností lék. péče ubylo náhlých smrtelných břišních chorob, protože lidé zjistili, že lékaři je někdy mohou operovat).Rozvoj leukémie a rakoviny od r. 1960? Kolega chemik řekl ano, to je pravda, začal enormní nárůst chem. prům. a hlavně dopravy, tím pádem je v ovzduší podstatně více PAU, ke kterým patří největší karcinogeny, často postihující kostní dřeň, tudíž leukémie, názor chemika . Myslím, že docela rozumný.

PS: na těch stránkách je ještě jedna fajná věc: očistná kůra jater a žlučníku oliv. olejem . Přeji pěkné Vánoce těm kdo vyzkouší…

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.