| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Vážným zájemcům, kteří se nespokojí s reklamou farmaceutických firem, které jde o peníze (ona logicky nepotřebuje zdravé lidi, ona potřebuje nemocné lidi!!)moc doporučuji přečíst si knihu od jednoho lékaře, který skutečně podrobně vysvětluje vše, týkající se očkování..Třeba to, že tím, čím se chlubí farmaceuti, že byly díky nim některé nemoci vymýceny, není pravda, stačilo jen poválečné zlepšení hygieny a výživy a tam, kde se neočkovalo, zmizela nemoc ještě dříve než tam, kde se na ni očkovalo..No je tam spousta informací k zamyšlení..Nejsem absolutní odpůrce očkování, ale jsem pro to, aby každý rodič mohl zvážit všechna pro a proti a podle nich se rozhodnout..Ne, aby nám tu farmaceuti diktovali, proti čemu všemu musíme nechat své dítě očkovat. Mezi neproočkované jedince patří hlavně děti imunologů!!!A proč asi??Dnes čím dál víc lékařů mluví v souvislosti s očkováním o alergiích apod., ale jsou pod velkým tlakem, takže mezi čtyřma očima vám to řeknou, ale veřejně se bojí a já je chápu..
Jinak vím, o čem mluvím, dceru jsme homeopaticky dostávali z vážných následků po očkování hexavakcínou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.