| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Dobrý den,
objektivní informace o očkování a vakcínách bohužel nejsou české veřejnosti takřka vůbec známé, odborníky nevyjímaje. Zkuste se zeptat svého pediatra, zda-li např. ví, že v USA již od roku 1979 se VŠECHNY případy obrny (polio) byly způsobené orální celobuněčnou vakcínou proti obrně (oral polio vaccine - u nás tzv. vakcína "na lžičku")? A to buď přímo po jejím požití, nebo od "nosiče", tedy od toho, kdo pozřel vakcínu, neboť ve výkalech takového nosiče se může nacházet vir obrny z vakcíny až 2 měsíce, a po celou tuto dobu je tedy potencionálním přenašečem obrny. Tuto zprávu uveřejnila již v r.1992 americká CDC (Centers for Disease Control and Prevention). Navíc podle jedné nezávislé americké studie (tj.takové, která není sponzorována státem ani výrobcemi vakcín) bylo během 5 let zaznamenáno přes 6 tisíc závažných reakcí a 540 případů úmrtí dětí po orální vakcíně proti obrně. Ví toto naši pediatři? Ví to,že z těchto důvodů je již od r.2000 orální celobuněčná vakcína v USA zakázána a nahrazena deaktivovanou (inactivated polio vaccine - IPV), tj."neživou" vakcínou? Ví to, že v Japonsku se již přes 20 let děti očkují až od 2 let věku právě proto, že se zahájením masového očkování malých kojenců byl zaznamenán velký nárůst vážných poškození a úmrtí po očkování? Ale nemusíme chodit až do USA nebo do Japonska, i u nás v Evropě (bohužel ne v ČR) se již dělají nezávislé studie účinků vakcín ( a nejedná se zdaleka pouze o obrnu) a v ŽÁDNÉM případě nelze hovořit o bezpečnosti, ale ani 100 % účinnosti vakcín - žádný výrobce vakcíny také tuto bezpečnost ani účinnost negarantuje.

Kdo čte německy, anglicky, francouzky, španělsky či holandsky,nechť si prosím pozorně přečte studii Evropského Fóra pro ostražitost v očkování ( EFVV - European Forum for Vaccine Vigilance) zde : http://www.impfkritik.de/efvv/

Objektivní informace o očkování a vakcinačních látkách, které jsou vládou a farmaceutickým průmyslem často zamlčované, najdete dále na těchto stránkách:
http://www.whale.to/vaccines.html
(tyto stránky jsou přeložené z angl.i do francouzského,něm.,špan.,ital.,portug.,japon.,čínsk., a korejského jazyka, stačí kliknout na slovo TRANSLATE na úvodní stránce a vybrat jazyk).
Dále v angl.jazyce:
http://www.vaccinationdebate.com/index.htm
http://nvic.org/Default.htm
http://www.vacinfo.org/
http://www.theinformedparent.co.uk/home/tabid/48/Default.aspx
http://www.vran.org/index.htm
http://www.vaclib.org/index.htm
http://www.vaclib.org/docs/myths.htm
http://www.mercola.com/article/vaccines/immune_suppression.htm
http://www.909shot.com/
http://www.medicalveritas.com/home.html
http://vaers.hhs.gov/default.htm
http://www.healthy.net/scr/article.asp?Id=607Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.