| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Očkování je fajn, ale už není fajn to, co je součástí většiny vakcín, tj. hliník a rtuť (thiomersal či tak něco). proč asi v USA bojují za odstranění rtuti z vakcín? to bojují rodiče, jejichž děti mají po očkování autismus (rtuť totiž má velmi degenerativní účinky na vyvíjejícíc se dětský mozek), akce se rozhýbala, až tak získal autismus předtím zdravý vnuk tehdejšího senátora Burtona. nejde jen o autismus, i ta skleróza souvisí se zvýšeným obsahem Al v mozku. Farmaceutické firmy samozřejmě říkají, že ta množství Hg jsou minimální a bez účinků....ovšem bez pořádných nezávislých studií...Vím jedné,kdy byly očkovány krysy a po krátké době přestaly dělat hnízda a chovaly se asociálně (pod.jako autistické chování). A ještě je zajímavé, že autismus je znám od roku 1934 a ve stejné době se začalo očkovat vakcínami s obsahem Hg.Něco jsem toho už načetla (v mé rodině byla matka očkována v těhotenství proti tetanu a dítě je autistické:-((( ).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.