| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

Souhlasím s těmi hovínkami, to by se uklízet mělo...ale co z toho pramení??????
Píšete:"S tím plně souhlasím, již několikrát se mi stalo, že jsem na dětském hřišti potkala potulovat se psa, který byl bez vodítka, bez košíku a bez pána.Co s takovým psem? A na dětském hřišti!!!!!!!!!!!"
Tak zde už nesouhlasím - proč co se psem, spíše co s pánem, je třeba si uvědomit, že psi jsou vývojově jinde než my-lidé=hovada a ntak se psi chovají podle svých možností a pudů. Takže já bych střílel lidi, byť malé, z těch totiž vyrostou stejné hovada jako jsme my-myšleno obecně jako popis průměrného jedince naši společnosti-psi jsou stále takřka stejní a chovají se přirozeně.
Píšete o tom, co dělají držitelé psů špatně. Když jdu se svým štěnětem pitbulla(14měsíců)na procházku na vodítku, jsem to z min.80% já, kdo musí dávat pozor na to, aby to dítě, které ječí, řve, výská a rozhazuje rukama a volá pejsku pejsku, s mým štěnětem do styku nepřišlo, rodičům to bývá dost fuk. Takže když budeme střílet nás-lidi i ty malé, které bohužel vychováváme my velcí=nezodpovědné hovada, bude tady méně těch nezodpovědných a i méně nehod se psy, kdežto když budeme střílet psy, bude na této planetě stále více hovad a méně normálních tvorů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.