| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijde čas pro zrušení povinné školní docházky?

Jistě, zkušenosti 30 leté praxe právě s dětma, který neprošli ničím jiným, než povinnou školní docházkou, viď? Podobně jako zkušenost týranýho psa s tím, že všichni lidi musej bejt zlý, nebo zkušenost někoho, kdo vyrůstal v děcáku. To pak jeden snadno začne zaměňovat příčinu a následek a začne si myslet třeba to, že když nebudeme děti k učení nutit, tak to sami nikdy nenaučej. Máš zkušenosti s dětma, který vyrůstali třeba ve svobodnejch školách, kde je skutečně NIKDO nikdy k žádnýmu učení nenutil? Víš, že z takový školy za x desítek let nevyšel ani jeden negramotnej člověk? Mě povinná školní docházka život zničila a znám strašnou spoustu lidí, kteří jsou na tom úplně stejně. Jsou děti, který třeba šikanu na základce prostě nevydržely a nakonec spáchaly sebevraždu. Jsou jejich (marginální) životy méně důležitý, než marginálie těch, kterým povinná školní docházka podle tebe pomohla? A jak si můžeš být jistá tím, že není poznamená prakticky celá společnost včetně tebe, když jsme si tím my všichni prošli? Jak můžeš s takovou jistotou vědět, že to tak není a že kdyby nic takového nebylo, tak moch bejt dnešní svět milionkrát hezčí? A pořád mi není nějak jasné, proč by někteří "nepřizpůsobiví" nemohli chodit do školy pokud SAMI CHTĚJÍ a pokud jim to třeba i někdo zaplatí. Koukala ses na to video, co jsem ti poslala?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.