| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijde čas pro zrušení povinné školní docházky?

Jistě, zkušenosti 30 leté praxe právě s dětma, který neprošli ničím jiným, než povinnou školní docházkou, viď? Podobně jako zkušenost týranýho psa s tím, že všichni lidi musej bejt zlý, nebo zkušenost někoho, kdo vyrůstal v děcáku. To pak jeden snadno začne zaměňovat příčinu a následek a začne si myslet třeba to, že když nebudeme děti k učení nutit, tak to sami nikdy nenaučej. Máš zkušenosti s dětma, který vyrůstali třeba ve svobodnejch školách, kde je skutečně NIKDO nikdy k žádnýmu učení nenutil? Víš, že z takový školy za x desítek let nevyšel ani jeden negramotnej člověk? Mě povinná školní docházka život zničila a znám strašnou spoustu lidí, kteří jsou na tom úplně stejně. Jsou děti, který třeba šikanu na základce prostě nevydržely a nakonec spáchaly sebevraždu. Jsou jejich (marginální) životy méně důležitý, než marginálie těch, kterým povinná školní docházka podle tebe pomohla? A jak si můžeš být jistá tím, že není poznamená prakticky celá společnost včetně tebe, když jsme si tím my všichni prošli? Jak můžeš s takovou jistotou vědět, že to tak není a že kdyby nic takového nebylo, tak moch bejt dnešní svět milionkrát hezčí? A pořád mi není nějak jasné, proč by někteří "nepřizpůsobiví" nemohli chodit do školy pokud SAMI CHTĚJÍ a pokud jim to třeba i někdo zaplatí. Koukala ses na to video, co jsem ti poslala?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.