| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičovství ze staré školy 2

Aut bylo méně, to nepopřete. Ten provoz se nedá srovnat. Kola jsme vesměs všichni měli (já i kamarádi), o tom to není. Drogy tady byly, netvrdila jsem, že ne. Ale bylo jich méně. Už proto, že společnost byla tak profízlovaná, že se vše dalo hůře utajit. Dostupnost drog je od 90. let mnohem vyšší, je všeobecná. Tenkrát to byly užší skupiny osob. Stejně tak vzrostl počet závislých na drogách. Co se obezity týče, např. mezi dětmi je ten rozdíl naprosto markantní. Stačí se podívat na staré třídní fotky. Ve třídě byl tak jeden "tlusťoch" a ten vypadal obvykle tak, jako dnes každé druhé dítě. Ostatní byli hubeňouři. Epidemie dětské obezity je známý problém současnosti, o tom též není pochyb. Ale Češi ztloustli i celkově, jako národ. Ano, obézní lidé byli, ale nebylo jich tolik.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.