| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Sama na děti i na život

S tímto nesouhlasím, právě jsem absolvovala roční soudní řízení ohledně svěření dítěte do péče a rozhodně náš právní systém neukládá styk s dítětem 2x do měsíce a ještě za dozoru zodpovědné osoby. S expřítelem jsme nebyli sezdaní a nikdy se o syna nestaral, chodil po hospodách a buhví kde ještě, tak jsem se rozhodla vrátit se od něj do svého, nicméně začali výhrůžky střídavou péčí z jeho strany, tak jsem vše na rady paní ze sociálky dala k soudu a představte si, že nejen že tam ze mě udělali úzkostlivou matku, ale taky otec má právo si syna odvézt na Vánoce na 5dní styk má každou středu a každy sudý víkend od soboty do neděle, o prázdninách 3 týdny v kuse a to vše mu přiklepli na jeho žádost styk bez matky. Protože se tam hájil tím že má rodinný dům (který je jeho matky) a maminku v důchodu, která mu se vším vždy pomůže. Takže syn má 2,5 roku, jelikož se otec občas objeví na návštěvu tak řešíme po nocích proč s námi nebydlí když kamarádi tátu doma mají, sám k němu nikdy nechce a nedovedu si představit (nebo spíš ani nechci) jak to bude vypadat, až si ho odveze na tak dlouhou dobu jako je třeba těch 5 dní na Vánoce, když nikdy u něj být nechce. Přesto všechno to soud nezajímá, protože otec má právo na dítě pokud projevuje zájem a nijak ho netýrá. Máme úžasný právní systém a nikdo se ani dětí nezeptá na jejich názor protože i když jsou synovy necelé tři roky myslí jako 4letý, ale pro soudce je malý a nemá tudíž právo se vyjádřit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.