| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak uvést dceru do ženství

Ano, byla nečistá, vyčleněná z dění ve vesnici, nicméně ten čas, který trávila svým způsobem nuceně sama, ten byl asi víc její, než kdyby v té době musela zajišťovat běžný chod domácnosti, podílet se třeba na kmenových událostech apod.. Někdy člověku i vynucená samota udělá dobře, má prostor třeba pro sebereflexi, nebo uvažování o věcech, které by jinak proud všedních starostí přehlušil. Tím nechci říct, že byla opečovávaná, že si užívala něčeho na způsob "wellness pobytu" - to ani náhodou. Samozřejmě, byla-li na úrovni "jsem nečistá, vztekám se na celý svět, protože sedím nuceně v nějakém prostoru, kde být nechci", pak jí to asi na mnoho nebylo. Ale určitě tak, jako se našla řada žen, které to prožívaly zle, tak se našla řada těch, které uměly věci využít užitečně - třeba i samotu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.